DETAIL spoje: 552682 / 116

Základní informace:

Linka: 552682IDOS
Název: Dušníky-Roudnice n.L.-Štětí-Snědovice,Sukorady-Dubá
Dopravce: Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace
Velká hradební 3118/48, 400 01 Ústí nad Labem

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7272 46 0 km Dubá ,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 2215 12:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41519 45 3 km Tuhaň ,Pavličky ,rozc.Zátyní CL 2215 13:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26073 44 4 km Tuhaň ,Pavličky , CL 2204 13:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36991 43 6 km Tuhaň ,, CL 2204 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7274 42 7 km Tuhaň ,,rozcestí Mošnice CL 2204 13:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34024 41 9 km Snědovice ,Sukorady , LT 2234 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38995 40 11 km Snědovice ,Velký Hubenov , LT 13:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38380 39 13 km Snědovice ,Střížovice ,rozc. LT 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33743 38 14 km Snědovice ,Střížovice , LT 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32298 37 15 km Snědovice ,, LT 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16847 36 17 km Snědovice ,Křešov , LT 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29340 35 19 km Štětí ,Radouň , LT 13:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35007 34 21 km Štětí ,,žel.přejezd LT 13:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35001 33 22 km Štětí ,,prádelna LT 13:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58302 32 22 km Štětí ,,centrum LT 13:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34997 28 23 km Štětí ,,Cihelná (stanoviště 1) LT 13:31 13:32 IDOS
8990 26 24 km Štětí ,Hněvice ,předmostí LT 13:35 IDOS
29142 25 25 km Račice ,, LT 13:37 IDOS
66120 24 26 km Račice ,,Labe aréna LT 13:38 IDOS
29142 23 27 km Račice ,, LT 13:40 IDOS
8987 20 30 km Štětí ,Hněvice ,Benzina rozc. LT 13:43 IDOS
28576 19 31 km Bechlín ,Předonín , LT 13:44 IDOS
51984 18 32 km Bechlín ,Předonín ,košíkárna LT 13:46 IDOS
6133 17 33 km Dobříň ,,rozc. LT 13:47 IDOS
30111 15 34 km Roudnice n.L. ,,Masný průmysl LT 13:48 IDOS
30100 14 34 km Roudnice n.L. ,,Chelčického LT 13:49 IDOS
30099 13 34 km Roudnice n.L. ,,Bezděkov škola LT 13:50 IDOS
30115 12 35 km Roudnice n.L. ,,zámecký park LT 13:53 IDOS
30098 9 36 km Roudnice n.L. ,,aut.nádr. (stanoviště 4) LT 13:54 13:56 IDOS
30107 8 37 km Roudnice n.L. ,,Purkyňovo nám. LT 13:58 IDOS
30121 7 38 km Roudnice n.L. ,,nemocnice LT 14:00 IDOS
30117 6 38 km Roudnice n.L. ,,sídliště LT 14:01 IDOS
62402 5 39 km Roudnice n.L. ,,Na Kolečku LT 14:02 IDOS
27256 4 39 km Roudnice n.L. ,Podlusky ,Zahradní LT 14:03 IDOS
27257 3 40 km Roudnice n.L. ,Podlusky ,9.května LT 14:04 IDOS
7530 2 42 km Dušníky ,,čerp.st. LT 14:06 IDOS
7529 1 43 km Dušníky ,, LT 14:07 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech