DETAIL spoje: 552682 / 130

Základní informace:

Linka: 552682IDOS
Název: Dušníky-Roudnice n.L.-Štětí-Snědovice,Sukorady-Dubá
Dopravce: Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace
Velká hradební 3118/48, 400 01 Ústí nad Labem

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7272 46 0 km Dubá ,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 2215 20:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41519 45 3 km Tuhaň ,Pavličky ,rozc.Zátyní CL 2215 20:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26073 44 4 km Tuhaň ,Pavličky , CL 2204 20:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36991 43 6 km Tuhaň ,, CL 2204 20:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7274 42 7 km Tuhaň ,,rozcestí Mošnice CL 2204 20:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34024 41 9 km Snědovice ,Sukorady , LT 2234 20:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38995 40 11 km Snědovice ,Velký Hubenov , LT 20:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38380 39 13 km Snědovice ,Střížovice ,rozc. LT 20:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33743 38 14 km Snědovice ,Střížovice , LT 20:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32298 37 15 km Snědovice ,, LT 20:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16847 36 17 km Snědovice ,Křešov , LT 21:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29340 35 19 km Štětí ,Radouň , LT 21:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35007 34 21 km Štětí ,,žel.přejezd LT 21:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35001 33 22 km Štětí ,,prádelna LT 21:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58302 32 22 km Štětí ,,centrum LT 21:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34997 28 23 km Štětí ,,Cihelná (stanoviště 1) LT 21:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35004 27 24 km Štětí ,,záv. LT 21:13 IDOS
8990 26 28 km Štětí ,Hněvice ,předmostí LT 21:15 IDOS
29142 25 29 km Račice ,, LT 21:17 IDOS
66120 24 30 km Račice ,,Labe aréna LT 21:18 IDOS
29142 23 31 km Račice ,, LT 21:20 IDOS
8987 20 34 km Štětí ,Hněvice ,Benzina rozc. LT 21:23 IDOS
28576 19 35 km Bechlín ,Předonín , LT 21:24 IDOS
51984 18 36 km Bechlín ,Předonín ,košíkárna LT 21:26 IDOS
6133 17 37 km Dobříň ,,rozc. LT 21:27 IDOS
30111 15 38 km Roudnice n.L. ,,Masný průmysl LT 21:28 IDOS
30100 14 38 km Roudnice n.L. ,,Chelčického LT 21:29 IDOS
30099 13 38 km Roudnice n.L. ,,Bezděkov škola LT 21:30 IDOS
30115 12 39 km Roudnice n.L. ,,zámecký park LT 21:33 IDOS
30098 9 40 km Roudnice n.L. ,,aut.nádr. (stanoviště 4) LT 21:34 IDOS
30107 8 41 km Roudnice n.L. ,,Purkyňovo nám. LT 21:36 IDOS
30121 7 42 km Roudnice n.L. ,,nemocnice LT 21:38 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech