DETAIL spoje: 611530 / 102

Základní informace:

Linka: 611530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Lázně Bělohrad-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hradec Králové

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
54483 55 0 km Hradec Králové ,,Terminál HD (stanoviště J2) HK  8:55 IDOS
5259 54 10 km Všestary ,Lípa ,hlavní silnice HK | | IDOS
30921 53 13 km Sadová ,,U Jabůrka HK | | IDOS
22418 52 15 km Mžany ,Dub ,odb. HK | | IDOS
33224 51 16 km Stračov ,Klenice , HK | | IDOS
21197 50 18 km Milovice u Hořic ,,motorest JC | | IDOS
10139 49 22 km Hořice ,,Mileta JC | | IDOS
50338 48 23 km Hořice ,,aut.st. (stanoviště 8) JC  9:18  9:20 IDOS
10134 46 25 km Hořice ,,Betlém JC  9:22 IDOS
19686 45 27 km Lukavec u Hořic ,,horní JC  9:25 IDOS
19687 44 27 km Lukavec u Hořic ,,Lucerna JC  9:26 IDOS
19688 43 28 km Lukavec u Hořic ,,odb.Dobeš JC  9:27 IDOS
19689 42 29 km Lukavec u Hořic ,Černín , JC  9:29 IDOS
34630 41 30 km Lukavec u Hořic ,Černín ,Hamry JC  9:30 IDOS
47896 40 31 km Lázně Bělohrad ,Dolní N.Ves ,továrna JC  9:31 IDOS
17556 39 32 km Lázně Bělohrad ,Dolní N.Ves ,has.zbroj. JC  9:33 IDOS
17550 38 33 km Lázně Bělohrad ,,nám. (stanoviště 4) JC  9:35  9:37 IDOS
17563 31 33 km Lázně Bělohrad ,Prostřední N.Ves , JC  9:39 IDOS
17557 30 34 km Lázně Bělohrad ,Horní N.Ves ,Jiskra JC  9:41 IDOS
17558 29 35 km Lázně Bělohrad ,Horní N.Ves ,továrna JC  9:43 IDOS
17564 28 37 km Lázně Bělohrad ,Uhlíře , JC  9:45 IDOS
26137 27 39 km Pecka ,Bělá u Pecky , JC  9:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23599 26 40 km Pecka ,Bělá u Pecky ,odb.Radkyně JC 5530  9:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23601 25 42 km Nová Paka ,Štikov ,dolní JC 5530  9:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23602 24 43 km Nová Paka ,Štikov ,autoservis JC 5530  9:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 23 44 km Nová Paka ,,poliklinika JC 5530  9:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 22 45 km Nová Paka ,,aut.st. (stanoviště 4) JC 5530  9:55  9:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 21 47 km Nová Paka ,Vrchovina ,hlavní silnice JC 5530 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 20 49 km Vidochov ,,hlavní silnice JC 5536 10:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 19 51 km Horka u St.Paky ,,aut.st. (stanoviště 2) SM 9027 10:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 18 53 km Studenec ,,pošta SM 9008 10:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 17 55 km Studenec ,,Na špici SM 9008 10:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 16 57 km Studenec ,Zálesní Lhota ,křiž. SM 9008 10:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 15 61 km Dolní Branná ,,pošta TU 9053 10:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 66 km Vrchlabí ,,aut.st. (stanoviště 2) TU 9051 10:26 10:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 11 67 km Vrchlabí ,,nám.T.G.Masaryka TU 9051 10:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55317 10 69 km Vrchlabí ,,Horská TU 9051 10:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55316 9 70 km Vrchlabí ,,odb.Strážné TU 9051 10:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55315 8 71 km Vrchlabí ,,Bubákov TU 9051 10:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 7 72 km Vrchlabí ,,Herlíkovice TU 9051 10:38 IDOS
34869 6 75 km Špindlerův Mlýn ,,Volský Důl Kukačka TU 10:41 IDOS
34865 5 76 km Špindlerův Mlýn ,,Bártlova lávka TU 10:42 IDOS
34867 4 78 km Špindlerův Mlýn ,,Michlův Mlýn TU 10:44 IDOS
34866 3 80 km Špindlerův Mlýn ,Labská , TU 10:47 IDOS
58340 2 81 km Špindlerův Mlýn ,,parkovací terminál TU 10:49 IDOS
34864 1 82 km Špindlerův Mlýn ,,aut.st. TU 10:52 IDOS

Časové omezení spoje:

  +  - jede v neděli a ve státní svátek
  6  - jede v sobotu