DETAIL spoje: 611530 / 104

Základní informace:

Linka: 611530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Lázně Bělohrad-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hradec Králové

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
54483 53 0 km Hradec Králové,,Terminál HD (stanoviště J2) HK 13:40 IDOS
5259 52 10 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK | IDOS
30921 51 13 km Sadová,,U Jabůrka HK | IDOS
22418 50 15 km Mžany,Dub,odb. HK | IDOS
33224 49 16 km Stračov,Klenice, HK | IDOS
21197 48 18 km Milovice u Hořic,,motorest JC | IDOS
10139 47 22 km Hořice,,Mileta JC | IDOS
50338 46 23 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 8) JC 14:05 14:06 IDOS
10134 44 25 km Hořice,,Betlém JC 14:08 IDOS
19686 43 27 km Lukavec u Hořic,,horní JC 14:11 IDOS
19687 42 27 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC 14:12 IDOS
19688 41 28 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC 14:13 IDOS
19689 40 29 km Lukavec u Hořic,Černín, JC 14:15 IDOS
34630 39 30 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC 14:16 IDOS
47896 38 31 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC 14:17 IDOS
17556 37 32 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC 14:19 IDOS
17550 36 33 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 4) JC 14:21 14:22 IDOS
17551 35 34 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC 14:23 IDOS
17562 34 37 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC 14:26 IDOS
17559 33 39 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC 14:29 IDOS
23603 32 41 km Nová Paka,Valdov, JC 14:33 IDOS
23594 31 42 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC 14:35 IDOS
23595 30 43 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 21 44 km Nová Paka,,poliklinika JC 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 20 45 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC 14:40 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 19 47 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 18 49 km Vidochov,,hlavní silnice JC 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 17 51 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 2) SM 9027 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 16 53 km Studenec,,pošta SM 9008 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 15 55 km Studenec,,Na špici SM 9008 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 14 57 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 13 61 km Dolní Branná,,pošta TU 9053 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 12 66 km Vrchlabí,,aut.st. (stanoviště 2) TU 9051 15:12 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 9 67 km Vrchlabí,,nám.T.G.Masaryka TU 9051 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55317 8 69 km Vrchlabí,,Horská TU 9051 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55316 7 70 km Vrchlabí,,odb.Strážné TU 9051 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55315 6 71 km Vrchlabí,,Bubákov TU 9051 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 5 72 km Vrchlabí,,Herlíkovice TU 9051 15:24 IDOS
34865 4 76 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU 15:28 IDOS
34866 3 80 km Špindlerův Mlýn,Labská, TU 15:32 IDOS
58340 2 81 km Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál TU 15:34 IDOS
34864 1 82 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. TU 15:37 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,