DETAIL spoje: 611530 / 117

Základní informace:

Linka: 611530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Lázně Bělohrad-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hradec Králové

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
34864 1 0 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. TU 12:04 IDOS
58340 2 1 km Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál TU | IDOS
34866 3 2 km Špindlerův Mlýn,Labská, TU 12:07 IDOS
34865 4 6 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU 12:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 5 10 km Vrchlabí,,Herlíkovice TU 9051 12:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55315 6 11 km Vrchlabí,,Bubákov TU 9051 12:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55316 7 12 km Vrchlabí,,odb.Strážné TU 9051 12:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55317 8 13 km Vrchlabí,,Horská TU 9051 12:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 9 15 km Vrchlabí,,nám.T.G.Masaryka TU 9051 12:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 12 16 km Vrchlabí,,aut.st. (stanoviště 7) TU 9051 12:27 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 13 21 km Dolní Branná,,pošta TU 9053 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 14 25 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 15 27 km Studenec,,Na špici SM 9008 12:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 16 29 km Studenec,,pošta SM 9008 12:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 17 31 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 1) SM 9027 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 18 33 km Vidochov,,hlavní silnice JC 12:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 19 35 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC 12:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 20 37 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 3) JC 12:58 13:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 21 38 km Nová Paka,,poliklinika JC 13:02 IDOS
23595 30 39 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC 13:04 IDOS
23594 31 40 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC 13:05 IDOS
23603 32 41 km Nová Paka,Valdov, JC 13:07 IDOS
17559 33 43 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC 13:10 IDOS
17562 34 45 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC 13:13 IDOS
17551 35 48 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC 13:17 IDOS
17550 36 49 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 3) JC 13:19 13:20 IDOS
17556 37 50 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC 13:22 IDOS
47896 38 51 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC 13:23 IDOS
34630 39 52 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC 13:24 IDOS
19689 40 53 km Lukavec u Hořic,Černín, JC 13:25 IDOS
19688 41 54 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC 13:26 IDOS
19687 42 55 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC 13:28 IDOS
19686 43 55 km Lukavec u Hořic,,horní JC 13:29 IDOS
10134 44 57 km Hořice,,Betlém JC 13:32 IDOS
10137 45 58 km Hořice,,Karlova JC 13:34 IDOS
50338 46 59 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 2) JC 13:37 13:40 IDOS
10139 47 60 km Hořice,,Mileta JC | IDOS
21197 48 64 km Milovice u Hořic,,motorest JC | IDOS
33224 49 66 km Stračov,Klenice, HK | IDOS
22418 50 67 km Mžany,Dub,odb. HK | IDOS
30921 51 69 km Sadová,,U Jabůrka HK | IDOS
5259 52 72 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK | IDOS
54483 53 82 km Hradec Králové,,Terminál HD HK 14:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,