DETAIL spoje: 611530 / 117

Základní informace:

Linka: 611530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Lázně Bělohrad-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hradec Králové

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
34864 1 0 km Špindlerův Mlýn ,,aut.st. TU 11:07 IDOS
58340 2 1 km Špindlerův Mlýn ,,parkovací terminál TU 11:08 IDOS
34866 3 2 km Špindlerův Mlýn ,Labská , TU 11:10 IDOS
34867 4 4 km Špindlerův Mlýn ,,Michlův Mlýn TU 11:12 IDOS
34865 5 6 km Špindlerův Mlýn ,,Bártlova lávka TU 11:14 IDOS
34869 6 7 km Špindlerův Mlýn ,,Volský Důl Kukačka TU 11:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 7 10 km Vrchlabí ,,Herlíkovice TU 9051 11:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55315 8 11 km Vrchlabí ,,Bubákov TU 9051 11:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55316 9 12 km Vrchlabí ,,odb.Strážné TU 9051 11:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55317 10 13 km Vrchlabí ,,Horská TU 9051 11:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 11 15 km Vrchlabí ,,nám.T.G.Masaryka TU 9051 11:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 16 km Vrchlabí ,,aut.st. (stanoviště 7) TU 9051 11:30 11:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 15 21 km Dolní Branná ,,pošta TU 9053 11:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 16 25 km Studenec ,Zálesní Lhota ,křiž. SM 9008 11:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 17 27 km Studenec ,,Na špici SM 9008 11:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 18 29 km Studenec ,,pošta SM 9008 11:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 19 31 km Horka u St.Paky ,,aut.st. (stanoviště 1) SM 9027 11:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 20 33 km Vidochov ,,hlavní silnice JC 5536 11:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 21 35 km Nová Paka ,Vrchovina ,hlavní silnice JC 5530 11:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 22 37 km Nová Paka ,,aut.st. (stanoviště 3) JC 5530 12:02 12:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 23 38 km Nová Paka ,,poliklinika JC 5530 12:05 IDOS
23595 32 39 km Nová Paka ,Heřmanice ,stavebniny JC 12:07 IDOS
23594 33 40 km Nová Paka ,Heřmanice ,kříž JC 12:08 IDOS
23603 34 41 km Nová Paka ,Valdov , JC 12:10 IDOS
17559 35 43 km Lázně Bělohrad ,Hřídelec , JC 12:13 IDOS
17562 36 45 km Lázně Bělohrad ,Lány ,odb. JC 12:16 IDOS
17551 37 48 km Lázně Bělohrad ,,odb.žel.st. JC 12:20 IDOS
17550 38 49 km Lázně Bělohrad ,,nám. (stanoviště 3) JC 12:22 12:23 IDOS
17556 39 50 km Lázně Bělohrad ,Dolní N.Ves ,has.zbroj. JC 12:25 IDOS
47896 40 51 km Lázně Bělohrad ,Dolní N.Ves ,továrna JC 12:26 IDOS
34630 41 52 km Lukavec u Hořic ,Černín ,Hamry JC 12:27 IDOS
19689 42 53 km Lukavec u Hořic ,Černín , JC 12:28 IDOS
19688 43 54 km Lukavec u Hořic ,,odb.Dobeš JC 12:29 IDOS
19687 44 55 km Lukavec u Hořic ,,Lucerna JC 12:31 IDOS
19686 45 55 km Lukavec u Hořic ,,horní JC 12:32 IDOS
10134 46 57 km Hořice ,,Betlém JC 12:35 IDOS
10137 47 58 km Hořice ,,Karlova JC 12:37 IDOS
50338 48 59 km Hořice ,,aut.st. (stanoviště 2) JC 12:39 12:40 IDOS
10139 49 60 km Hořice ,,Mileta JC | | IDOS
21197 50 64 km Milovice u Hořic ,,motorest JC | | IDOS
33224 51 66 km Stračov ,Klenice , HK | | IDOS
22418 52 67 km Mžany ,Dub ,odb. HK | | IDOS
30921 53 69 km Sadová ,,U Jabůrka HK | | IDOS
5259 54 72 km Všestary ,Lípa ,hlavní silnice HK | | IDOS
54483 55 82 km Hradec Králové ,,Terminál HD HK 13:05 IDOS

Časové omezení spoje:

  +  - jede v neděli a ve státní svátek
  6  - jede v sobotu