DETAIL spoje: 611530 / 119

Základní informace:

Linka: 611530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Lázně Bělohrad-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hradec Králové

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
34864 1 0 km Špindlerův Mlýn ,,aut.st. TU 17:07 IDOS
58340 2 1 km Špindlerův Mlýn ,,parkovací terminál TU 17:08 IDOS
34866 3 2 km Špindlerův Mlýn ,Labská , TU 17:10 IDOS
34867 4 4 km Špindlerův Mlýn ,,Michlův Mlýn TU 17:12 IDOS
34865 5 6 km Špindlerův Mlýn ,,Bártlova lávka TU 17:14 IDOS
34869 6 7 km Špindlerův Mlýn ,,Volský Důl Kukačka TU 17:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 7 10 km Vrchlabí ,,Herlíkovice TU 9051 17:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55315 8 11 km Vrchlabí ,,Bubákov TU 9051 17:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55316 9 12 km Vrchlabí ,,odb.Strážné TU 9051 17:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55317 10 13 km Vrchlabí ,,Horská TU 9051 17:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 11 15 km Vrchlabí ,,nám.T.G.Masaryka TU 9051 17:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 16 km Vrchlabí ,,aut.st. (stanoviště 7) TU 9051 17:30 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 15 21 km Dolní Branná ,,pošta TU 9053 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 16 25 km Studenec ,Zálesní Lhota ,křiž. SM 9008 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 17 27 km Studenec ,,Na špici SM 9008 17:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 18 29 km Studenec ,,pošta SM 9008 17:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 19 31 km Horka u St.Paky ,,aut.st. (stanoviště 1) SM 9027 17:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 20 33 km Vidochov ,,hlavní silnice JC 5536 17:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 21 35 km Nová Paka ,Vrchovina ,hlavní silnice JC 5530 17:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 22 37 km Nová Paka ,,aut.st. (stanoviště 3) JC 5530 18:02 18:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 23 38 km Nová Paka ,,poliklinika JC 5530 18:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23602 24 39 km Nová Paka ,Štikov ,autoservis JC 5530 18:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23601 25 40 km Nová Paka ,Štikov ,dolní JC 5530 18:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23599 26 42 km Pecka ,Bělá u Pecky ,odb.Radkyně JC 5530 18:11 IDOS
26137 27 43 km Pecka ,Bělá u Pecky , JC 18:12 IDOS
17564 28 45 km Lázně Bělohrad ,Uhlíře , JC 18:14 IDOS
17558 29 47 km Lázně Bělohrad ,Horní N.Ves ,továrna JC 18:16 IDOS
17557 30 48 km Lázně Bělohrad ,Horní N.Ves ,Jiskra JC 18:18 IDOS
17563 31 49 km Lázně Bělohrad ,Prostřední N.Ves , JC 18:20 IDOS
17550 38 49 km Lázně Bělohrad ,,nám. (stanoviště 3) JC 18:22 18:23 IDOS
17556 39 50 km Lázně Bělohrad ,Dolní N.Ves ,has.zbroj. JC 18:25 IDOS
47896 40 51 km Lázně Bělohrad ,Dolní N.Ves ,továrna JC 18:26 IDOS
34630 41 52 km Lukavec u Hořic ,Černín ,Hamry JC 18:27 IDOS
19689 42 53 km Lukavec u Hořic ,Černín , JC 18:28 IDOS
19688 43 54 km Lukavec u Hořic ,,odb.Dobeš JC 18:29 IDOS
19687 44 55 km Lukavec u Hořic ,,Lucerna JC 18:31 IDOS
19686 45 55 km Lukavec u Hořic ,,horní JC 18:32 IDOS
10134 46 57 km Hořice ,,Betlém JC 18:35 IDOS
10137 47 58 km Hořice ,,Karlova JC 18:37 IDOS
50338 48 59 km Hořice ,,aut.st. (stanoviště 2) JC 18:39 18:40 IDOS
10139 49 60 km Hořice ,,Mileta JC | | IDOS
21197 50 64 km Milovice u Hořic ,,motorest JC | | IDOS
33224 51 66 km Stračov ,Klenice , HK | | IDOS
22418 52 67 km Mžany ,Dub ,odb. HK | | IDOS
30921 53 69 km Sadová ,,U Jabůrka HK | | IDOS
5259 54 72 km Všestary ,Lípa ,hlavní silnice HK | | IDOS
54483 55 82 km Hradec Králové ,,Terminál HD HK 19:05 IDOS

Časové omezení spoje:

  +  - jede v neděli a ve státní svátek
  6  - jede v sobotu

- nejede 24.12.2023