DETAIL spoje: 631406 / 151

Základní informace:

Linka: 631406IDOS
Název: Jičín-Nová Paka-Hostinné-Trutnov
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 1 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 7) JC 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 2 1 km Jičín,,žel.st. JC 17:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13200 3 1 km Jičín,,Husova JC 17:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13198 4 2 km Jičín,,Hradecká JC 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50400 5 3 km Jičín,,Continental JC 17:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13224 6 4 km Jičín,Robousy,hlavní silnice JC 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37652 7 7 km Úlibice,,Pyrám JC 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7225 12 9 km Dřevěnice,,Na Špici JC 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37351 13 11 km Úbislavice,Stav,u Knapů JC 17:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37350 14 12 km Úbislavice,Stav,has.zbroj. JC 17:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23596 15 14 km Nová Paka,Kumburský Újezd, JC 17:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23600 16 15 km Nová Paka,Studénka, JC 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23593 17 16 km Nová Paka,,ZPA JC 17:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 18 17 km Nová Paka,,poliklinika (stanoviště 4) JC 17:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 19 18 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC 17:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,