DETAIL spoje: 631406 / 152

Základní informace:

Linka: 631406IDOS
Název: Jičín-Nová Paka-Hostinné-Trutnov
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23585 19 0 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 1) JC 13:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 18 1 km Nová Paka,,poliklinika (stanoviště 1) JC 13:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23593 17 2 km Nová Paka,,ZPA JC 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23600 16 3 km Nová Paka,Studénka, JC 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23596 15 4 km Nová Paka,Kumburský Újezd, JC 13:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37350 14 6 km Úbislavice,Stav,has.zbroj. JC 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37351 13 7 km Úbislavice,Stav,u Knapů JC 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7225 12 9 km Dřevěnice,,Na Špici JC 13:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37652 7 11 km Úlibice,,Pyrám JC 13:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13224 6 14 km Jičín,Robousy,hlavní silnice JC 13:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50400 5 15 km Jičín,,Continental JC 13:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13198 4 16 km Jičín,,Hradecká JC 13:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13200 3 17 km Jičín,,Husova JC 13:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 2 18 km Jičín,,žel.st. JC 13:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 1 19 km Jičín,,aut.st. JC 13:28 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,