DETAIL spoje: 631406 / 16

Základní informace:

Linka: 631406IDOS
Název: Jičín-Nová Paka-Hostinné-Trutnov
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
36539 60 0 km Trutnov,,aut.st. (stanoviště 9) TU 13:40 IDOS
50919 59 0 km Trutnov,,žel.st. TU 13:41 IDOS
36542 58 1 km Trutnov,,kino TU 13:43 IDOS
36555 57 1 km Trutnov,,Na Struze TU 13:45 IDOS
36587 56 3 km Trutnov,Volanov,horní TU 13:47 IDOS
36586 55 4 km Trutnov,Volanov,dolní TU 13:48 IDOS
57040 54 6 km Staré Buky,Dolní Staré Buky,samoty TU 13:50 IDOS
67047 53 8 km Pilníkov,,žel.zast.Vlčice TU 13:52 IDOS
26579 52 9 km Pilníkov,,odb.Staré Buky TU 13:53 IDOS
26578 51 10 km Pilníkov,,nám. TU 13:55 IDOS
26580 50 11 km Pilníkov,,čerpací stanice TU 13:57 IDOS
11831 49 12 km Chotěvice,,horní TU 13:58 IDOS
11829 48 13 km Chotěvice,,bytovky TU 14:00 IDOS
11832 42 14 km Chotěvice,,kostel TU 14:02 IDOS
11835 41 15 km Chotěvice,,hřiště TU 14:04 IDOS
11834 40 16 km Chotěvice,,Malá Amerika TU 14:06 IDOS
11830 39 17 km Chotěvice,,Amerika TU 14:08 IDOS
10272 38 18 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 1) TU 14:10 IDOS
10268 37 19 km Hostinné,,aut.st. (stanoviště 4) TU 14:12 14:18 IDOS
10272 36 20 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 2) TU 14:19 IDOS
11830 35 21 km Chotěvice,,Amerika TU 14:21 IDOS
11834 34 22 km Chotěvice,,Malá Amerika TU 14:23 IDOS
6688 33 23 km Dolní Olešnice,,Nové Zámky TU 14:25 IDOS
6687 32 25 km Dolní Olešnice,,kostel TU 14:28 IDOS
6686 31 26 km Dolní Olešnice,,hostinec TU 14:30 IDOS
9859 30 28 km Horní Olešnice,,ObÚ TU 14:32 IDOS
9861 29 29 km Horní Olešnice,,u Imlaufů TU 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6548 28 30 km Dolní Kalná,Slemeno,odb. TU 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6545 27 31 km Dolní Kalná,,aut.st. TU 9050 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6549 26 32 km Dolní Kalná,,Velveta TU 9050 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5252 25 33 km Čistá u Horek,,Walraven SM 9020 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5251 24 35 km Čistá u Horek,,ObÚ SM 9020 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5250 23 36 km Čistá u Horek,,hor.zast. SM 9020 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 22 37 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 1) SM 9027 14:47 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 21 39 km Vidochov,,hlavní silnice JC 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 20 41 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 19 43 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 1) JC 14:57 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 18 44 km Nová Paka,,poliklinika (stanoviště 1) JC 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23593 17 45 km Nová Paka,,ZPA JC 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23600 16 46 km Nová Paka,Studénka, JC 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23596 15 47 km Nová Paka,Kumburský Újezd, JC 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7225 12 51 km Dřevěnice,,Na Špici JC 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37652 7 53 km Úlibice,,Pyrám JC 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13224 6 56 km Jičín,Robousy,hlavní silnice JC 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50400 5 57 km Jičín,,Continental JC 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13198 4 58 km Jičín,,Hradecká JC 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13200 3 59 km Jičín,,Husova JC 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 2 60 km Jičín,,žel.st. JC 15:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 1 61 km Jičín,,aut.st. JC 15:26 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,