DETAIL spoje: 631406 / 19

Základní informace:

Linka: 631406IDOS
Název: Jičín-Nová Paka-Hostinné-Trutnov
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 1 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 7) JC 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 2 1 km Jičín,,žel.st. JC 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13200 3 1 km Jičín,,Husova JC 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13198 4 2 km Jičín,,Hradecká JC 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50400 5 3 km Jičín,,Continental JC 15:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13224 6 4 km Jičín,Robousy,hlavní silnice JC 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37652 7 7 km Úlibice,,Pyrám JC 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7225 12 9 km Dřevěnice,,Na Špici JC 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23596 15 13 km Nová Paka,Kumburský Újezd, JC 15:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23600 16 14 km Nová Paka,Studénka, JC 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23593 17 15 km Nová Paka,,ZPA JC 15:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 18 16 km Nová Paka,,poliklinika (stanoviště 4) JC 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 19 17 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC 15:58 16:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 20 19 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC 16:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 21 21 km Vidochov,,hlavní silnice JC 16:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 22 23 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 1) SM 9027 16:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5250 23 24 km Čistá u Horek,,hor.zast. SM 9020 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5251 24 25 km Čistá u Horek,,ObÚ SM 9020 16:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5252 25 27 km Čistá u Horek,,Walraven SM 9020 16:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6549 26 28 km Dolní Kalná,,Velveta TU 9050 16:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6545 27 29 km Dolní Kalná,,aut.st. TU 9050 16:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6548 28 30 km Dolní Kalná,Slemeno,odb. TU 16:22 IDOS
9861 29 31 km Horní Olešnice,,u Imlaufů TU 16:23 IDOS
9859 30 32 km Horní Olešnice,,ObÚ TU 16:25 IDOS
6686 31 34 km Dolní Olešnice,,hostinec TU 16:28 IDOS
6687 32 35 km Dolní Olešnice,,kostel TU 16:30 IDOS
6688 33 37 km Dolní Olešnice,,Nové Zámky TU 16:32 IDOS
11834 34 38 km Chotěvice,,Malá Amerika TU 16:34 IDOS
11830 35 39 km Chotěvice,,Amerika TU 16:36 IDOS
10272 36 40 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 1) TU 16:38 IDOS
10268 37 41 km Hostinné,,aut.st. (stanoviště 1) TU 16:40 16:45 IDOS
10272 38 42 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 2) TU 16:47 IDOS
11830 39 43 km Chotěvice,,Amerika TU 16:49 IDOS
11834 40 44 km Chotěvice,,Malá Amerika TU 16:51 IDOS
11835 41 45 km Chotěvice,,hřiště TU 16:53 IDOS
11832 42 46 km Chotěvice,,kostel TU 16:55 IDOS
11829 48 47 km Chotěvice,,bytovky TU 16:57 IDOS
11831 49 48 km Chotěvice,,horní TU 16:59 IDOS
26580 50 49 km Pilníkov,,čerpací stanice TU 17:00 IDOS
26578 51 50 km Pilníkov,,nám. TU 17:02 IDOS
26579 52 51 km Pilníkov,,odb.Staré Buky TU 17:04 IDOS
67047 53 52 km Pilníkov,,žel.zast.Vlčice TU 17:05 IDOS
57040 54 54 km Staré Buky,Dolní Staré Buky,samoty TU 17:06 IDOS
36586 55 56 km Trutnov,Volanov,dolní TU 17:08 IDOS
36587 56 57 km Trutnov,Volanov,horní TU 17:09 IDOS
36555 57 59 km Trutnov,,Na Struze TU 17:11 IDOS
36542 58 59 km Trutnov,,kino TU 17:13 IDOS
50919 59 60 km Trutnov,,žel.st. TU 17:15 IDOS
36539 60 60 km Trutnov,,aut.st. TU 17:17 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,