DETAIL spoje: 631406 / 22

Základní informace:

Linka: 631406IDOS
Název: Jičín-Nová Paka-Hostinné-Trutnov
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
36539 60 0 km Trutnov,,aut.st. (stanoviště 9) TU 18:10 IDOS
50919 59 0 km Trutnov,,žel.st. TU 18:11 IDOS
36542 58 1 km Trutnov,,kino TU 18:13 IDOS
36555 57 1 km Trutnov,,Na Struze TU 18:15 IDOS
36587 56 3 km Trutnov,Volanov,horní TU 18:17 IDOS
36586 55 4 km Trutnov,Volanov,dolní TU 18:18 IDOS
57040 54 6 km Staré Buky,Dolní Staré Buky,samoty TU 18:20 IDOS
67047 53 8 km Pilníkov,,žel.zast.Vlčice TU 18:22 IDOS
26579 52 9 km Pilníkov,,odb.Staré Buky TU 18:23 IDOS
26578 51 10 km Pilníkov,,nám. TU 18:25 IDOS
26580 50 11 km Pilníkov,,čerpací stanice TU 18:26 IDOS
11831 49 12 km Chotěvice,,horní TU 18:27 IDOS
11829 48 13 km Chotěvice,,bytovky TU 18:28 IDOS
11832 42 14 km Chotěvice,,kostel TU 18:30 IDOS
11835 41 15 km Chotěvice,,hřiště TU 18:31 IDOS
11834 40 16 km Chotěvice,,Malá Amerika TU 18:33 IDOS
11830 39 17 km Chotěvice,,Amerika TU 18:34 IDOS
10272 38 18 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 1) TU 18:36 IDOS
10268 37 19 km Hostinné,,aut.st. (stanoviště 4) TU 18:38 18:39 IDOS
10272 36 20 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 2) TU 18:41 IDOS
11830 35 21 km Chotěvice,,Amerika TU 18:43 IDOS
11834 34 22 km Chotěvice,,Malá Amerika TU 18:44 IDOS
6688 33 23 km Dolní Olešnice,,Nové Zámky TU 18:45 IDOS
6687 32 25 km Dolní Olešnice,,kostel TU 18:47 IDOS
6686 31 26 km Dolní Olešnice,,hostinec TU 18:48 IDOS
9859 30 28 km Horní Olešnice,,ObÚ TU 18:50 IDOS
9861 29 29 km Horní Olešnice,,u Imlaufů TU 18:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6548 28 30 km Dolní Kalná,Slemeno,odb. TU 18:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6545 27 31 km Dolní Kalná,,aut.st. TU 9050 18:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6549 26 32 km Dolní Kalná,,Velveta TU 9050 18:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5252 25 33 km Čistá u Horek,,Walraven SM 9020 18:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5251 24 35 km Čistá u Horek,,ObÚ SM 9020 18:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5250 23 36 km Čistá u Horek,,hor.zast. SM 9020 18:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 22 37 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 1) SM 9027 19:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 21 39 km Vidochov,,hlavní silnice JC 19:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 20 41 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC 19:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 19 43 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 1) JC 19:08 19:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 18 44 km Nová Paka,,poliklinika (stanoviště 1) JC 19:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23593 17 45 km Nová Paka,,ZPA JC 19:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23600 16 46 km Nová Paka,Studénka, JC 19:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23596 15 47 km Nová Paka,Kumburský Újezd, JC 19:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7225 12 51 km Dřevěnice,,Na Špici JC 19:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37652 7 53 km Úlibice,,Pyrám JC 19:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13224 6 56 km Jičín,Robousy,hlavní silnice JC 19:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50400 5 57 km Jičín,,Continental JC 19:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13198 4 58 km Jičín,,Hradecká JC 19:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13200 3 59 km Jičín,,Husova JC 19:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 1 59 km Jičín,,aut.st. JC 19:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,