DETAIL spoje: 631406 / 255

Základní informace:

Linka: 631406IDOS
Název: Jičín-Nová Paka-Hostinné-Trutnov
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 1 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 7) JC  8:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 2 1 km Jičín,,žel.st. JC  8:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13200 3 1 km Jičín,,Husova JC  8:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13198 4 2 km Jičín,,Hradecká JC  8:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50400 5 3 km Jičín,,Continental JC  8:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13224 6 4 km Jičín,Robousy,hlavní silnice JC  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37652 7 7 km Úlibice,,Pyrám JC  8:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7225 12 9 km Dřevěnice,,Na Špici JC  8:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23596 15 13 km Nová Paka,Kumburský Újezd, JC  8:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23600 16 14 km Nová Paka,Studénka, JC  8:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23593 17 15 km Nová Paka,,ZPA JC  8:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 18 16 km Nová Paka,,poliklinika (stanoviště 4) JC  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 19 17 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC  8:58 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 23.12.2020 do 30.12.2020, od 1.7.2021 do 31.8.2021