DETAIL spoje: 631406 / 9

Základní informace:

Linka: 631406IDOS
Název: Jičín-Nová Paka-Hostinné-Trutnov
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 1 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 7) JC  9:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 2 1 km Jičín,,žel.st. JC  9:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13200 3 1 km Jičín,,Husova JC  9:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13198 4 2 km Jičín,,Hradecká JC  9:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50400 5 3 km Jičín,,Continental JC  9:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13224 6 4 km Jičín,Robousy,hlavní silnice JC  9:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37652 7 7 km Úlibice,,Pyrám JC  9:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7225 12 9 km Dřevěnice,,Na Špici JC  9:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37351 13 11 km Úbislavice,Stav,u Knapů JC  9:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37350 14 12 km Úbislavice,Stav,has.zbroj. JC  9:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23596 15 14 km Nová Paka,Kumburský Újezd, JC  9:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23600 16 15 km Nová Paka,Studénka, JC  9:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23593 17 16 km Nová Paka,,ZPA JC  9:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 18 17 km Nová Paka,,poliklinika (stanoviště 4) JC  9:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 19 18 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC  9:59 10:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 20 20 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC 10:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 21 22 km Vidochov,,hlavní silnice JC 10:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 22 24 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 1) SM 9027 10:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5250 23 25 km Čistá u Horek,,hor.zast. SM 9020 10:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5251 24 26 km Čistá u Horek,,ObÚ SM 9020 10:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5252 25 28 km Čistá u Horek,,Walraven SM 9020 10:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6549 26 29 km Dolní Kalná,,Velveta TU 9050 10:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6545 27 30 km Dolní Kalná,,aut.st. TU 9050 10:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6548 28 31 km Dolní Kalná,Slemeno,odb. TU 10:22 IDOS
9861 29 32 km Horní Olešnice,,u Imlaufů TU 10:23 IDOS
9859 30 33 km Horní Olešnice,,ObÚ TU 10:25 IDOS
6686 31 35 km Dolní Olešnice,,hostinec TU 10:28 IDOS
6687 32 36 km Dolní Olešnice,,kostel TU 10:30 IDOS
6688 33 38 km Dolní Olešnice,,Nové Zámky TU 10:32 IDOS
11834 34 39 km Chotěvice,,Malá Amerika TU 10:34 IDOS
11830 35 40 km Chotěvice,,Amerika TU 10:36 IDOS
10272 36 41 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 1) TU 10:38 IDOS
10268 37 42 km Hostinné,,aut.st. (stanoviště 1) TU 10:40 10:45 IDOS
10272 38 43 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 2) TU 10:47 IDOS
11830 39 44 km Chotěvice,,Amerika TU 10:49 IDOS
11834 40 45 km Chotěvice,,Malá Amerika TU 10:51 IDOS
11835 41 46 km Chotěvice,,hřiště TU 10:53 IDOS
11832 42 47 km Chotěvice,,kostel TU 10:55 IDOS
11829 48 48 km Chotěvice,,bytovky TU 10:57 IDOS
11831 49 49 km Chotěvice,,horní TU 10:59 IDOS
26580 50 50 km Pilníkov,,čerpací stanice TU 11:00 IDOS
26578 51 51 km Pilníkov,,nám. TU 11:02 IDOS
26579 52 52 km Pilníkov,,odb.Staré Buky TU 11:04 IDOS
67047 53 53 km Pilníkov,,žel.zast.Vlčice TU 11:05 IDOS
57040 54 55 km Staré Buky,Dolní Staré Buky,samoty TU 11:06 IDOS
36586 55 57 km Trutnov,Volanov,dolní TU 11:08 IDOS
36587 56 58 km Trutnov,Volanov,horní TU 11:09 IDOS
36555 57 60 km Trutnov,,Na Struze TU 11:11 IDOS
36542 58 60 km Trutnov,,kino TU 11:13 IDOS
50919 59 61 km Trutnov,,žel.st. TU 11:15 IDOS
36539 60 61 km Trutnov,,aut.st. TU 11:17 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,