DETAIL spoje: 631530 / 10

Základní informace:

Linka: 631530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
54483 55 0 km Hradec Králové,,Terminál HD (stanoviště J2) HK  6:00 IDOS
5259 54 10 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK  6:10 IDOS
30921 53 13 km Sadová,,U Jabůrka HK  6:13 IDOS
22418 52 15 km Mžany,Dub,odb. HK  6:15 IDOS
33224 51 16 km Stračov,Klenice, HK  6:16 IDOS
21197 50 18 km Milovice u Hořic,,motorest JC  6:19 IDOS
10139 49 22 km Hořice,,Mileta JC  6:24 IDOS
50338 48 23 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 8) JC  6:27  6:30 IDOS
10134 46 25 km Hořice,,Betlém JC  6:33 IDOS
19686 45 27 km Lukavec u Hořic,,horní JC  6:36 IDOS
19687 44 27 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC  6:37 IDOS
19688 43 28 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC  6:38 IDOS
19689 42 29 km Lukavec u Hořic,Černín, JC  6:40 IDOS
34630 41 30 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC  6:41 IDOS
47896 40 31 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC  6:42 IDOS
17556 39 32 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC  6:44 IDOS
17550 38 33 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 4) JC  6:46  6:53 IDOS
17551 37 34 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC  6:54 IDOS
17562 36 37 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC  6:58 IDOS
17559 35 39 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC  7:01 IDOS
23603 34 41 km Nová Paka,Valdov, JC  7:06 IDOS
23594 33 42 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC  7:08 IDOS
23595 32 43 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 23 44 km Nová Paka,,poliklinika JC  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 22 45 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC  7:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,