DETAIL spoje: 631530 / 106

Základní informace:

Linka: 631530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
50338 48 0 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 8) JC 12:05 IDOS
10134 46 2 km Hořice,,Betlém JC 12:08 IDOS
19686 45 4 km Lukavec u Hořic,,horní JC 12:11 IDOS
19687 44 4 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC 12:12 IDOS
19688 43 5 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC 12:13 IDOS
19689 42 6 km Lukavec u Hořic,Černín, JC 12:15 IDOS
34630 41 7 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC 12:16 IDOS
47896 40 8 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC 12:17 IDOS
17556 39 9 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC 12:19 IDOS
17550 38 10 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 4) JC 12:21 12:22 IDOS
17563 31 10 km Lázně Bělohrad,Prostřední N.Ves, JC 12:23 IDOS
17557 30 11 km Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,Jiskra JC 12:24 IDOS
17558 29 12 km Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,továrna JC 12:26 IDOS
17564 28 14 km Lázně Bělohrad,Uhlíře, JC 12:29 IDOS
26137 27 16 km Pecka,Bělá u Pecky, JC 12:31 IDOS
23599 26 17 km Pecka,Bělá u Pecky,odb.Radkyně JC 12:32 IDOS
23601 25 19 km Nová Paka,Štikov,dolní JC 12:34 IDOS
23602 24 20 km Nová Paka,Štikov,autoservis JC 12:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 23 21 km Nová Paka,,poliklinika JC 12:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 22 22 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC 12:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,