DETAIL spoje: 631530 / 11

Základní informace:

Linka: 631530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23585 22 0 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 3) JC  9:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 23 1 km Nová Paka,,poliklinika JC  9:10 IDOS
23595 32 2 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC  9:12 IDOS
23594 33 3 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC  9:14 IDOS
23603 34 4 km Nová Paka,Valdov, JC  9:16 IDOS
17559 35 6 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC  9:19 IDOS
17562 36 8 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC  9:22 IDOS
17551 37 11 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC  9:26 IDOS
17550 38 12 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 3) JC  9:28  9:30 IDOS
17556 39 13 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC  9:32 IDOS
47896 40 14 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC  9:33 IDOS
34630 41 15 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC  9:34 IDOS
19689 42 16 km Lukavec u Hořic,Černín, JC  9:35 IDOS
19688 43 17 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC  9:36 IDOS
19687 44 18 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC  9:38 IDOS
19686 45 18 km Lukavec u Hořic,,horní JC  9:39 IDOS
10134 46 20 km Hořice,,Betlém JC  9:42 IDOS
10137 47 21 km Hořice,,Karlova JC  9:44 IDOS
50338 48 22 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 2) JC  9:47  9:50 IDOS
10139 49 23 km Hořice,,Mileta JC | IDOS
21197 50 27 km Milovice u Hořic,,motorest JC | IDOS
33224 51 29 km Stračov,Klenice, HK | IDOS
22418 52 30 km Mžany,Dub,odb. HK | IDOS
30921 53 32 km Sadová,,U Jabůrka HK | IDOS
5259 54 35 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK | IDOS
54483 55 45 km Hradec Králové,,Terminál HD HK 10:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
Fatal error: Uncaught exception 'DibiDriverException' with message 'ERROR: function _datum_vypis(date) does not exist LINE 1: ...STINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vyp... ^ HINT: No function matches the given name and argument types. You might need to add explicit type casts. QUERY: SELECT DISTINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_od)) AS datum_od,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_do)) AS datum_do FROM jdf_caskody WHERE typ_casoveho_kodu<9 AND cislo_linky=$1 AND oznaceni_casoveho_kodu=$2 ORDER BY cislo_casoveho_kodu,typ_casoveho_kodu CONTEXT: PL/pgSQL funkce _caskod_linka_oznaceni(integer,character varying) řádek 26 na FOR nad SELECT(em)' in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php:128 Stack trace: #0 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\libs\DibiConnection.php(320): DibiPostgreDriver->query('SELECT DISTINCT...') #1 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\di in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php on line 128