DETAIL spoje: 631530 / 16

Základní informace:

Linka: 631530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
50338 48 0 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 8) JC 11:10 IDOS
10134 46 2 km Hořice,,Betlém JC 11:13 IDOS
19686 45 4 km Lukavec u Hořic,,horní JC 11:16 IDOS
19687 44 4 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC 11:17 IDOS
19688 43 5 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC 11:18 IDOS
19689 42 6 km Lukavec u Hořic,Černín, JC 11:20 IDOS
34630 41 7 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC 11:21 IDOS
47896 40 8 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC 11:22 IDOS
17556 39 9 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC 11:24 IDOS
17550 38 10 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 4) JC 11:26 11:30 IDOS
17551 37 11 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC 11:31 IDOS
17562 36 14 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC 11:34 IDOS
17559 35 16 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC 11:37 IDOS
23603 34 18 km Nová Paka,Valdov, JC 11:41 IDOS
23594 33 19 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC 11:43 IDOS
23595 32 20 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC 11:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 23 21 km Nová Paka,,poliklinika JC 11:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 22 22 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC 11:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
Fatal error: Uncaught exception 'DibiDriverException' with message 'ERROR: function _datum_vypis(date) does not exist LINE 1: ...STINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vyp... ^ HINT: No function matches the given name and argument types. You might need to add explicit type casts. QUERY: SELECT DISTINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_od)) AS datum_od,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_do)) AS datum_do FROM jdf_caskody WHERE typ_casoveho_kodu<9 AND cislo_linky=$1 AND oznaceni_casoveho_kodu=$2 ORDER BY cislo_casoveho_kodu,typ_casoveho_kodu CONTEXT: PL/pgSQL funkce _caskod_linka_oznaceni(integer,character varying) řádek 26 na FOR nad SELECT(em)' in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php:128 Stack trace: #0 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\libs\DibiConnection.php(320): DibiPostgreDriver->query('SELECT DISTINCT...') #1 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\di in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php on line 128