DETAIL spoje: 631530 / 17

Základní informace:

Linka: 631530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23585 22 0 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 3) JC 12:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 23 1 km Nová Paka,,poliklinika JC 12:10 IDOS
23595 32 2 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC 12:12 IDOS
23594 33 3 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC 12:14 IDOS
23603 34 4 km Nová Paka,Valdov, JC 12:16 IDOS
17559 35 6 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC 12:19 IDOS
17562 36 8 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC 12:22 IDOS
17551 37 11 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC 12:26 IDOS
17550 38 12 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 3) JC 12:28 12:30 IDOS
17556 39 13 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC 12:32 IDOS
47896 40 14 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC 12:33 IDOS
34630 41 15 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC 12:34 IDOS
19689 42 16 km Lukavec u Hořic,Černín, JC 12:35 IDOS
19688 43 17 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC 12:36 IDOS
19687 44 18 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC 12:38 IDOS
19686 45 18 km Lukavec u Hořic,,horní JC 12:39 IDOS
10134 46 20 km Hořice,,Betlém JC 12:42 IDOS
50338 48 22 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 2) JC 12:47 12:50 IDOS
10139 49 23 km Hořice,,Mileta JC 12:52 IDOS
21197 50 27 km Milovice u Hořic,,motorest JC 12:56 IDOS
33224 51 29 km Stračov,Klenice, HK 12:59 IDOS
22418 52 30 km Mžany,Dub,odb. HK 13:00 IDOS
30921 53 32 km Sadová,,U Jabůrka HK 13:02 IDOS
5259 54 35 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK 13:05 IDOS
54483 55 45 km Hradec Králové,,Terminál HD HK 13:17 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,