DETAIL spoje: 631530 / 18

Základní informace:

Linka: 631530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
54483 55 0 km Hradec Králové,,Terminál HD (stanoviště J2) HK 12:30 IDOS
5259 54 10 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK 12:40 IDOS
30921 53 13 km Sadová,,U Jabůrka HK 12:43 IDOS
22418 52 15 km Mžany,Dub,odb. HK 12:45 IDOS
33224 51 16 km Stračov,Klenice, HK 12:46 IDOS
21197 50 18 km Milovice u Hořic,,motorest JC 12:49 IDOS
10139 49 22 km Hořice,,Mileta JC 12:54 IDOS
50338 48 23 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 8) JC 12:57 13:00 IDOS
10134 46 25 km Hořice,,Betlém JC 13:03 IDOS
19686 45 27 km Lukavec u Hořic,,horní JC 13:06 IDOS
19687 44 27 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC 13:07 IDOS
19688 43 28 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC 13:08 IDOS
19689 42 29 km Lukavec u Hořic,Černín, JC 13:10 IDOS
34630 41 30 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC 13:11 IDOS
47896 40 31 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC 13:12 IDOS
17556 39 32 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC 13:14 IDOS
17550 38 33 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 4) JC 13:16 13:20 IDOS
17563 31 33 km Lázně Bělohrad,Prostřední N.Ves, JC 13:22 IDOS
17557 30 34 km Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,Jiskra JC 13:23 IDOS
17558 29 35 km Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,továrna JC 13:25 IDOS
17564 28 37 km Lázně Bělohrad,Uhlíře, JC 13:28 IDOS
26137 27 39 km Pecka,Bělá u Pecky, JC 13:30 IDOS
23599 26 40 km Pecka,Bělá u Pecky,odb.Radkyně JC 13:32 IDOS
23601 25 42 km Nová Paka,Štikov,dolní JC 13:34 IDOS
23602 24 43 km Nová Paka,Štikov,autoservis JC 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 23 44 km Nová Paka,,poliklinika JC 13:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 22 45 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC 13:40 13:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 21 47 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 20 49 km Vidochov,,hlavní silnice JC 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 19 51 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 3) SM 9027 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 18 53 km Studenec,,pošta SM 9008 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 17 55 km Studenec,,Na špici SM 9008 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 16 57 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008 13:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 15 61 km Dolní Branná,,pošta TU 9053 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 66 km Vrchlabí,,aut.st. (stanoviště 2) TU 9051 14:10 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 11 67 km Vrchlabí,,nám.T.G.Masaryka TU 9051 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55317 10 69 km Vrchlabí,,Horská TU 9051 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55316 9 70 km Vrchlabí,,odb.Strážné TU 9051 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55315 8 71 km Vrchlabí,,Bubákov TU 9051 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 7 72 km Vrchlabí,,Herlíkovice TU 9051 14:25 IDOS
34869 6 75 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU 14:28 IDOS
34865 5 76 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU 14:30 IDOS
34867 4 78 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU 14:32 IDOS
34866 3 80 km Špindlerův Mlýn,Labská, TU 14:34 IDOS
58340 2 81 km Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál TU 14:36 IDOS
34864 1 82 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. TU 14:39 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,