DETAIL spoje: 631530 / 216

Základní informace:

Linka: 631530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
54483 55 0 km Hradec Králové,,Terminál HD (stanoviště J2) HK 10:45 IDOS
5259 54 10 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK | IDOS
30921 53 13 km Sadová,,U Jabůrka HK | IDOS
22418 52 15 km Mžany,Dub,odb. HK | IDOS
33224 51 16 km Stračov,Klenice, HK | IDOS
21197 50 18 km Milovice u Hořic,,motorest JC | IDOS
10139 49 22 km Hořice,,Mileta JC | IDOS
50338 48 23 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 8) JC 11:10 IDOS
10134 46 25 km Hořice,,Betlém JC 11:13 IDOS
19686 45 27 km Lukavec u Hořic,,horní JC 11:16 IDOS
19687 44 27 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC 11:17 IDOS
19688 43 28 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC 11:18 IDOS
19689 42 29 km Lukavec u Hořic,Černín, JC 11:20 IDOS
34630 41 30 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC 11:21 IDOS
47896 40 31 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC 11:22 IDOS
17556 39 32 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC 11:24 IDOS
17550 38 33 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 4) JC 11:26 11:30 IDOS
17551 37 34 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC 11:31 IDOS
17562 36 37 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC 11:34 IDOS
17559 35 39 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC 11:37 IDOS
23603 34 41 km Nová Paka,Valdov, JC 11:41 IDOS
23594 33 42 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC 11:43 IDOS
23595 32 43 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC 11:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 23 44 km Nová Paka,,poliklinika JC 11:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 22 45 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC 11:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 23.12.2020 do 30.12.2020, od 1.7.2021 do 31.8.2021