DETAIL spoje: 631530 / 23

Základní informace:

Linka: 631530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
34864 1 0 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. TU 15:04 IDOS
58340 2 1 km Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál TU 15:05 IDOS
34866 3 2 km Špindlerův Mlýn,Labská, TU 15:07 IDOS
34867 4 4 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU 15:09 IDOS
34865 5 6 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU 15:11 IDOS
34869 6 7 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 7 10 km Vrchlabí,,Herlíkovice TU 9051 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55315 8 11 km Vrchlabí,,Bubákov TU 9051 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55316 9 12 km Vrchlabí,,odb.Strážné TU 9051 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55317 10 13 km Vrchlabí,,Horská TU 9051 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 11 15 km Vrchlabí,,nám.T.G.Masaryka TU 9051 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55328 12 15 km Vrchlabí,,nemocnice TU 9051 15:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 13 16 km Vrchlabí,,pivovar TU 9051 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 17 km Vrchlabí,,aut.st. (stanoviště 7) TU 9051 15:28 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 15 22 km Dolní Branná,,pošta TU 9053 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 16 26 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 17 28 km Studenec,,Na špici SM 9008 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 18 30 km Studenec,,pošta SM 9008 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 19 32 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 2) SM 9027 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 20 34 km Vidochov,,hlavní silnice JC 15:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 21 36 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 22 38 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 3) JC 16:05 16:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 23 39 km Nová Paka,,poliklinika JC 16:10 IDOS
23595 32 40 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC 16:12 IDOS
23594 33 41 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC 16:14 IDOS
23603 34 42 km Nová Paka,Valdov, (stanoviště 3) JC 16:16 IDOS
17559 35 44 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC 16:19 IDOS
17562 36 46 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC 16:22 IDOS
17551 37 49 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC 16:26 IDOS
17550 38 50 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 3) JC 16:28 16:30 IDOS
17556 39 51 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC 16:32 IDOS
47896 40 52 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC 16:33 IDOS
34630 41 53 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC 16:34 IDOS
19689 42 54 km Lukavec u Hořic,Černín, JC 16:35 IDOS
19688 43 55 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC 16:36 IDOS
19687 44 56 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC 16:38 IDOS
19686 45 56 km Lukavec u Hořic,,horní JC 16:39 IDOS
10134 46 58 km Hořice,,Betlém JC 16:42 IDOS
10137 47 59 km Hořice,,Karlova JC 16:44 IDOS
50338 48 60 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 2) JC 16:47 16:50 IDOS
10139 49 61 km Hořice,,Mileta JC 16:52 IDOS
21197 50 65 km Milovice u Hořic,,motorest JC 16:56 IDOS
33224 51 67 km Stračov,Klenice, HK 16:59 IDOS
22418 52 68 km Mžany,Dub,odb. HK 17:00 IDOS
30921 53 70 km Sadová,,U Jabůrka HK 17:02 IDOS
5259 54 73 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK 17:05 IDOS
54483 55 83 km Hradec Králové,,Terminál HD HK 17:17 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
Fatal error: Uncaught exception 'DibiDriverException' with message 'ERROR: function _datum_vypis(date) does not exist LINE 1: ...STINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vyp... ^ HINT: No function matches the given name and argument types. You might need to add explicit type casts. QUERY: SELECT DISTINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_od)) AS datum_od,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_do)) AS datum_do FROM jdf_caskody WHERE typ_casoveho_kodu<9 AND cislo_linky=$1 AND oznaceni_casoveho_kodu=$2 ORDER BY cislo_casoveho_kodu,typ_casoveho_kodu CONTEXT: PL/pgSQL funkce _caskod_linka_oznaceni(integer,character varying) řádek 26 na FOR nad SELECT(em)' in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php:128 Stack trace: #0 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\libs\DibiConnection.php(320): DibiPostgreDriver->query('SELECT DISTINCT...') #1 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\di in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php on line 128