DETAIL spoje: 631530 / 23

Základní informace:

Linka: 631530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
34864 1 0 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. TU 15:04 IDOS
58340 2 1 km Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál TU 15:05 IDOS
34866 3 2 km Špindlerův Mlýn,Labská, TU 15:07 IDOS
34867 4 4 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU 15:09 IDOS
34865 5 6 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU 15:11 IDOS
34869 6 7 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 7 10 km Vrchlabí,,Herlíkovice TU 9051 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55315 8 11 km Vrchlabí,,Bubákov TU 9051 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55316 9 12 km Vrchlabí,,odb.Strážné TU 9051 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55317 10 13 km Vrchlabí,,Horská TU 9051 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 11 15 km Vrchlabí,,nám.T.G.Masaryka TU 9051 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 16 km Vrchlabí,,aut.st. (stanoviště 7) TU 9051 15:28 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 15 21 km Dolní Branná,,pošta TU 9053 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 16 25 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 17 27 km Studenec,,Na špici SM 9008 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 18 29 km Studenec,,pošta SM 9008 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 19 31 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 3) SM 9027 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 20 33 km Vidochov,,hlavní silnice JC 15:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 21 35 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 22 37 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 3) JC 16:05 16:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 23 38 km Nová Paka,,poliklinika JC 16:10 IDOS
23595 32 39 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC 16:12 IDOS
23594 33 40 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC 16:14 IDOS
23603 34 41 km Nová Paka,Valdov, (stanoviště 3) JC 16:16 IDOS
17559 35 43 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC 16:19 IDOS
17562 36 45 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC 16:22 IDOS
17551 37 48 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC 16:26 IDOS
17550 38 49 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 3) JC 16:28 16:30 IDOS
17556 39 50 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC 16:32 IDOS
47896 40 51 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC 16:33 IDOS
34630 41 52 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC 16:34 IDOS
19689 42 53 km Lukavec u Hořic,Černín, JC 16:35 IDOS
19688 43 54 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC 16:36 IDOS
19687 44 55 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC 16:38 IDOS
19686 45 55 km Lukavec u Hořic,,horní JC 16:39 IDOS
10134 46 57 km Hořice,,Betlém JC 16:42 IDOS
50338 48 59 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 2) JC 16:47 16:50 IDOS
10139 49 60 km Hořice,,Mileta JC 16:52 IDOS
21197 50 64 km Milovice u Hořic,,motorest JC 16:56 IDOS
33224 51 66 km Stračov,Klenice, HK 16:59 IDOS
22418 52 67 km Mžany,Dub,odb. HK 17:00 IDOS
30921 53 69 km Sadová,,U Jabůrka HK 17:02 IDOS
5259 54 72 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK 17:05 IDOS
54483 55 82 km Hradec Králové,,Terminál HD HK 17:17 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,