DETAIL spoje: 631530 / 24

Základní informace:

Linka: 631530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
54483 55 0 km Hradec Králové,,Terminál HD (stanoviště J2) HK 15:45 IDOS
5259 54 10 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK | IDOS
30921 53 13 km Sadová,,U Jabůrka HK | IDOS
22418 52 15 km Mžany,Dub,odb. HK | IDOS
33224 51 16 km Stračov,Klenice, HK | IDOS
21197 50 18 km Milovice u Hořic,,motorest JC | IDOS
10139 49 22 km Hořice,,Mileta JC | IDOS
50338 48 23 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 8) JC 16:10 16:15 IDOS
10134 46 25 km Hořice,,Betlém JC 16:18 IDOS
19686 45 27 km Lukavec u Hořic,,horní JC 16:21 IDOS
19687 44 27 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC 16:22 IDOS
19688 43 28 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC 16:23 IDOS
19689 42 29 km Lukavec u Hořic,Černín, JC 16:25 IDOS
34630 41 30 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC 16:26 IDOS
47896 40 31 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC 16:27 IDOS
17556 39 32 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC 16:29 IDOS
17550 38 33 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 4) JC 16:31 16:35 IDOS
17563 31 33 km Lázně Bělohrad,Prostřední N.Ves, JC 16:37 IDOS
17557 30 34 km Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,Jiskra JC 16:38 IDOS
17558 29 35 km Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,továrna JC 16:40 IDOS
17564 28 37 km Lázně Bělohrad,Uhlíře, JC 16:43 IDOS
26137 27 39 km Pecka,Bělá u Pecky, JC 16:45 IDOS
23599 26 40 km Pecka,Bělá u Pecky,odb.Radkyně JC 16:46 IDOS
23601 25 42 km Nová Paka,Štikov,dolní JC 16:48 IDOS
23602 24 43 km Nová Paka,Štikov,autoservis JC 16:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 23 44 km Nová Paka,,poliklinika JC 16:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 22 45 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC 16:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,