DETAIL spoje: 631530 / 25

Základní informace:

Linka: 631530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23585 22 0 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 3) JC 17:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 23 1 km Nová Paka,,poliklinika JC 17:10 IDOS
23602 24 2 km Nová Paka,Štikov,autoservis JC 17:12 IDOS
23601 25 3 km Nová Paka,Štikov,dolní JC 17:14 IDOS
23599 26 5 km Pecka,Bělá u Pecky,odb.Radkyně JC 17:16 IDOS
26137 27 6 km Pecka,Bělá u Pecky, JC 17:17 IDOS
17564 28 8 km Lázně Bělohrad,Uhlíře, JC 17:19 IDOS
17558 29 10 km Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,továrna JC 17:22 IDOS
17557 30 11 km Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,Jiskra JC 17:24 IDOS
17563 31 12 km Lázně Bělohrad,Prostřední N.Ves, JC 17:26 IDOS
17550 38 12 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 3) JC 17:28 17:30 IDOS
17556 39 13 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC 17:32 IDOS
47896 40 14 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC 17:33 IDOS
34630 41 15 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC 17:34 IDOS
19689 42 16 km Lukavec u Hořic,Černín, JC 17:35 IDOS
19688 43 17 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC 17:36 IDOS
19687 44 18 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC 17:38 IDOS
19686 45 18 km Lukavec u Hořic,,horní JC 17:39 IDOS
10134 46 20 km Hořice,,Betlém JC 17:42 IDOS
10137 47 21 km Hořice,,Karlova JC 17:44 IDOS
50338 48 22 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 2) JC 17:47 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
Fatal error: Uncaught exception 'DibiDriverException' with message 'ERROR: function _datum_vypis(date) does not exist LINE 1: ...STINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vyp... ^ HINT: No function matches the given name and argument types. You might need to add explicit type casts. QUERY: SELECT DISTINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_od)) AS datum_od,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_do)) AS datum_do FROM jdf_caskody WHERE typ_casoveho_kodu<9 AND cislo_linky=$1 AND oznaceni_casoveho_kodu=$2 ORDER BY cislo_casoveho_kodu,typ_casoveho_kodu CONTEXT: PL/pgSQL funkce _caskod_linka_oznaceni(integer,character varying) řádek 26 na FOR nad SELECT(em)' in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php:128 Stack trace: #0 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\libs\DibiConnection.php(320): DibiPostgreDriver->query('SELECT DISTINCT...') #1 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\di in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php on line 128