DETAIL spoje: 631530 / 27

Základní informace:

Linka: 631530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23585 22 0 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 3) JC 18:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 23 1 km Nová Paka,,poliklinika JC 18:10 IDOS
23595 32 2 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC 18:12 IDOS
23594 33 3 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC 18:14 IDOS
23603 34 4 km Nová Paka,Valdov, JC 18:16 IDOS
17559 35 6 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC 18:19 IDOS
17562 36 8 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC 18:22 IDOS
17551 37 11 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC 18:26 IDOS
17550 38 12 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 3) JC 18:28 18:30 IDOS
17556 39 13 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC 18:32 IDOS
47896 40 14 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC 18:33 IDOS
34630 41 15 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC 18:34 IDOS
19689 42 16 km Lukavec u Hořic,Černín, JC 18:35 IDOS
19688 43 17 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC 18:36 IDOS
19687 44 18 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC 18:38 IDOS
19686 45 18 km Lukavec u Hořic,,horní JC 18:39 IDOS
10134 46 20 km Hořice,,Betlém JC 18:42 IDOS
10137 47 21 km Hořice,,Karlova JC 18:44 IDOS
50338 48 22 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 2) JC 18:47 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2021