DETAIL spoje: 631530 / 3

Základní informace:

Linka: 631530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23585 22 0 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 3) JC  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 23 1 km Nová Paka,,poliklinika JC  5:10 IDOS
23595 32 2 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC  5:12 IDOS
23594 33 3 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC  5:14 IDOS
23603 34 4 km Nová Paka,Valdov, JC  5:16 IDOS
17559 35 6 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC  5:19 IDOS
17562 36 8 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC  5:22 IDOS
17551 37 11 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC  5:26 IDOS
17550 38 12 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 3) JC  5:28  5:30 IDOS
17556 39 13 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC  5:32 IDOS
47896 40 14 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC  5:33 IDOS
34630 41 15 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC  5:34 IDOS
19689 42 16 km Lukavec u Hořic,Černín, JC  5:35 IDOS
19688 43 17 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC  5:36 IDOS
19687 44 18 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC  5:38 IDOS
19686 45 18 km Lukavec u Hořic,,horní JC  5:39 IDOS
10134 46 20 km Hořice,,Betlém JC  5:42 IDOS
50338 48 22 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 2) JC  5:47  5:50 IDOS
10139 49 23 km Hořice,,Mileta JC  5:52 IDOS
21197 50 27 km Milovice u Hořic,,motorest JC  5:56 IDOS
33224 51 29 km Stračov,Klenice, HK  5:59 IDOS
22418 52 30 km Mžany,Dub,odb. HK  6:00 IDOS
30921 53 32 km Sadová,,U Jabůrka HK  6:02 IDOS
5259 54 35 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK  6:05 IDOS
54483 55 45 km Hradec Králové,,Terminál HD HK  6:17 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,