DETAIL spoje: 631530 / 30

Základní informace:

Linka: 631530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
50338 48 0 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 8) JC 20:00 IDOS
10134 46 2 km Hořice,,Betlém JC 20:03 IDOS
19686 45 4 km Lukavec u Hořic,,horní JC 20:06 IDOS
19687 44 4 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC 20:07 IDOS
19688 43 5 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC 20:08 IDOS
19689 42 6 km Lukavec u Hořic,Černín, JC 20:10 IDOS
34630 41 7 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC 20:11 IDOS
47896 40 8 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC 20:12 IDOS
17556 39 9 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC 20:13 IDOS
17550 38 10 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 4) JC 20:15 20:16 IDOS
17551 37 11 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC 20:17 IDOS
17562 36 14 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC 20:20 IDOS
17559 35 16 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC 20:23 IDOS
23603 34 18 km Nová Paka,Valdov, JC 20:27 IDOS
23594 33 19 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC 20:29 IDOS
23595 32 20 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC 20:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 23 21 km Nová Paka,,poliklinika JC 20:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 22 22 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC 20:34 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,