DETAIL spoje: 631530 / 4

Základní informace:

Linka: 631530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
17550 38 0 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 4) JC  4:48 IDOS
17551 37 1 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC  4:49 IDOS
17562 36 4 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC  4:52 IDOS
17559 35 6 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC  4:55 IDOS
23603 34 8 km Nová Paka,Valdov, JC  4:59 IDOS
23594 33 9 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC  5:01 IDOS
23595 32 10 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 23 11 km Nová Paka,,poliklinika JC  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 22 12 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC  5:06 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,