DETAIL spoje: 631530 / 51

Základní informace:

Linka: 631530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23585 22 0 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 3) JC  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 23 1 km Nová Paka,,poliklinika JC  6:27 IDOS
23602 24 2 km Nová Paka,Štikov,autoservis JC  6:29 IDOS
23601 25 3 km Nová Paka,Štikov,dolní JC  6:31 IDOS
23599 26 5 km Pecka,Bělá u Pecky,odb.Radkyně JC  6:33 IDOS
26137 27 6 km Pecka,Bělá u Pecky, JC  6:34 IDOS
17564 28 8 km Lázně Bělohrad,Uhlíře, JC  6:36 IDOS
17558 29 10 km Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,továrna JC  6:39 IDOS
17557 30 11 km Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,Jiskra JC  6:41 IDOS
17563 31 12 km Lázně Bělohrad,Prostřední N.Ves, JC  6:43 IDOS
17550 38 12 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 3) JC  6:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
Fatal error: Uncaught exception 'DibiDriverException' with message 'ERROR: function _datum_vypis(date) does not exist LINE 1: ...STINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vyp... ^ HINT: No function matches the given name and argument types. You might need to add explicit type casts. QUERY: SELECT DISTINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_od)) AS datum_od,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_do)) AS datum_do FROM jdf_caskody WHERE typ_casoveho_kodu<9 AND cislo_linky=$1 AND oznaceni_casoveho_kodu=$2 ORDER BY cislo_casoveho_kodu,typ_casoveho_kodu CONTEXT: PL/pgSQL funkce _caskod_linka_oznaceni(integer,character varying) řádek 26 na FOR nad SELECT(em)' in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php:128 Stack trace: #0 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\libs\DibiConnection.php(320): DibiPostgreDriver->query('SELECT DISTINCT...') #1 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\di in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php on line 128