DETAIL spoje: 631530 / 9

Základní informace:

Linka: 631530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23585 22 0 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 3) JC  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 23 1 km Nová Paka,,poliklinika JC  7:22 IDOS
23602 24 2 km Nová Paka,Štikov,autoservis JC  7:24 IDOS
23601 25 3 km Nová Paka,Štikov,dolní JC  7:26 IDOS
23599 26 5 km Pecka,Bělá u Pecky,odb.Radkyně JC  7:28 IDOS
26137 27 6 km Pecka,Bělá u Pecky, JC  7:29 IDOS
17564 28 8 km Lázně Bělohrad,Uhlíře, JC  7:31 IDOS
17558 29 10 km Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,továrna JC  7:34 IDOS
17557 30 11 km Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,Jiskra JC  7:37 IDOS
17563 31 12 km Lázně Bělohrad,Prostřední N.Ves, JC  7:39 IDOS
17550 38 12 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 3) JC  7:40  7:48 IDOS
17556 39 13 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC  7:50 IDOS
47896 40 14 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC  7:51 IDOS
34630 41 15 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC  7:52 IDOS
19689 42 16 km Lukavec u Hořic,Černín, JC  7:53 IDOS
19688 43 17 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC  7:54 IDOS
19687 44 18 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC  7:56 IDOS
19686 45 18 km Lukavec u Hořic,,horní JC  7:57 IDOS
10134 46 20 km Hořice,,Betlém JC  8:00 IDOS
50338 48 22 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 2) JC  8:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,