DETAIL spoje: 000645 / 1

Základní informace:

Linka: 000645IDOS
Název: Liberec-Mníšek-Heřmanice-Bogatynia
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 0 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 1 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 2 km Liberec,,Kavkazská LI 0001  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 3 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 7 6 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště L) LI 0001  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 8 6 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 9 7 km Liberec,,Sokolská LI 0001  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 10 8 km Liberec,,U Dvora LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 11 9 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 12 10 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 13 11 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 14 12 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 15 12 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 16 13 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 17 14 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 18 15 km Mníšek,,Slovákov LI 0208  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 19 16 km Mníšek,,křiž. (stanoviště 2) LI 0208  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 20 17 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 21 17 km Mníšek,,Novoveská LI 0208  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 22 18 km Nová Ves,,křiž. LI 0207  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 24 19 km Nová Ves,Mlýnice, (stanoviště 3) LI 0208  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 25 21 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 26 22 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 27 26 km Dětřichov,, (stanoviště 2) LI 6015  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63592 28 27 km Dětřichov,,U mlýna LI 6015  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8688 29 28 km Heřmanice,,lom LI 6011  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8687 30 29 km Heřmanice,, LI 6011  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47478 31 32 km Kunratice,,Marmeládka LI 6013  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7901 32 33 km Kunratice,,koupaliště LI 6013  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7902 33 33 km Kunratice,,u mostu LI 6013  7:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2019 do 31.12.2019