DETAIL spoje: 000645 / 1

Základní informace:

Linka: 000645IDOS
Název: Liberec-Mníšek-Heřmanice-Bogatynia
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 0 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 1 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 2 km Liberec,,Kavkazská LI 0001  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 3 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 7 6 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště L) LI 0001  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 8 6 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 9 7 km Liberec,,Sokolská LI 0001  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 14 8 km Liberec,,U Dvora LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 15 8 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 16 9 km Liberec,,Letná LI 0001  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 17 10 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 18 11 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 19 12 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 20 12 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 21 13 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 22 14 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 23 15 km Mníšek,,Slovákov LI 0208  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 24 16 km Mníšek,,křiž. LI 0208  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 25 17 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 26 18 km Nová Ves,,křiž. LI 0207  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 28 19 km Nová Ves,Mlýnice, LI 0208  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 29 21 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 30 22 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 31 26 km Dětřichov,, LI 6015  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63592 32 27 km Dětřichov,,U mlýna LI 6015  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8688 33 28 km Heřmanice,,lom LI 6011  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8687 34 29 km Heřmanice,, LI 6011  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47478 35 32 km Kunratice,,Marmeládka LI 6013  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7901 36 33 km Kunratice,,koupaliště LI 6013  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7902 37 33 km Kunratice,,u mostu LI 6013  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58684 38 36 km Kunratice,,CLO LI 6013 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58682 39 36 km Bogatynia,,CLO 6050 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58668 40 39 km Bogatynia,,Kontiki 6050  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58666 41 40 km Bogatynia,,Lidl 6050  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58667 42 41 km Bogatynia,,Liceum 6050  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 59579 43 42 km Bogatynia,,Zamoyskiego 28 6050  7:28 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,