DETAIL spoje: 000645 / 2

Základní informace:

Linka: 000645IDOS
Název: Liberec-Mníšek-Heřmanice-Bogatynia
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7902 33 0 km Kunratice,,u mostu LI 6013  4:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7901 32 0 km Kunratice,,koupaliště LI 6013  4:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47478 31 1 km Kunratice,,Marmeládka LI 6013  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8687 30 4 km Heřmanice,, LI 6011  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8688 29 5 km Heřmanice,,lom LI 6011  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63592 28 6 km Dětřichov,,U mlýna LI 6015  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 27 7 km Dětřichov,, (stanoviště 1) LI 6015  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 26 11 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 25 12 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 24 14 km Nová Ves,Mlýnice, (stanoviště 4) LI 0208  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 22 15 km Nová Ves,,křiž. LI 0207  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 21 16 km Mníšek,,Novoveská LI 0208  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 20 16 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 19 17 km Mníšek,,křiž. (stanoviště 1) LI 0208  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 18 18 km Mníšek,,Slovákov LI 0208  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 17 19 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 16 20 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 15 21 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 14 21 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 13 22 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 12 23 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 11 24 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 10 25 km Liberec,,U Dvora LI 0001  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 9 26 km Liberec,,Sokolská LI 0001  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 8 27 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 7 27 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 6 28 km Liberec,,Babylon LI 0001  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 30 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 31 km Liberec,,Kavkazská LI 0001  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 32 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 33 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  5:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2019 do 31.12.2019