DETAIL spoje: 000645 / 4

Základní informace:

Linka: 000645IDOS
Název: Liberec-Mníšek-Heřmanice-Bogatynia
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 59579 39 0 km Bogatynia,,Zamoyskiego 28 6050 12:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58667 38 1 km Bogatynia,,Liceum 6050 12:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58666 37 2 km Bogatynia,,Lidl 6050 12:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58668 36 3 km Bogatynia,,Kontiki 6050 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58682 35 6 km Bogatynia,,CLO 6050 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58684 34 6 km Kunratice,,CLO LI 6013 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7902 33 9 km Kunratice,,u mostu LI 6013 12:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7901 32 9 km Kunratice,,koupaliště LI 6013 12:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47478 31 10 km Kunratice,,Marmeládka LI 6013 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8687 30 13 km Heřmanice,, LI 6011 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8688 29 14 km Heřmanice,,lom LI 6011 12:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63592 28 15 km Dětřichov,,U mlýna LI 6015 12:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 27 16 km Dětřichov,, (stanoviště 1) LI 6015 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 26 20 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 12:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 25 21 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 12:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 24 23 km Nová Ves,Mlýnice, (stanoviště 4) LI 0208 12:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 22 24 km Nová Ves,,křiž. LI 0207 13:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 21 25 km Mníšek,,Novoveská LI 0208 13:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 20 25 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208 13:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 19 26 km Mníšek,,křiž. (stanoviště 1) LI 0208 13:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 18 27 km Mníšek,,Slovákov LI 0208 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 17 28 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001 13:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 16 29 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001 13:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 15 30 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001 13:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 14 30 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 13 31 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 13:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 12 32 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 11 33 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 13:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 10 34 km Liberec,,U Dvora LI 0001 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 9 35 km Liberec,,Sokolská LI 0001 13:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 8 36 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 7 36 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 13:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 6 37 km Liberec,,Babylon LI 0001 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 39 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 13:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 40 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 13:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 41 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 42 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 13:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2019 do 31.12.2019