DETAIL spoje: 000645 / 6

Základní informace:

Linka: 000645IDOS
Název: Liberec-Mníšek-Heřmanice-Bogatynia
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 59579 41 0 km Bogatynia,,Zamoyskiego 28 6050 20:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58667 40 1 km Bogatynia,,Liceum 6050 20:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58666 39 2 km Bogatynia,,Lidl 6050 20:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58668 38 3 km Bogatynia,,Kontiki 6050 20:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58682 37 6 km Bogatynia,,CLO 6050 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58684 36 6 km Kunratice,,CLO LI 6013 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7902 35 9 km Kunratice,,u mostu LI 6013 20:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7901 34 9 km Kunratice,,koupaliště LI 6013 20:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47478 33 10 km Kunratice,,Marmeládka LI 6013 20:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8687 32 13 km Heřmanice,, LI 6011 20:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8688 31 14 km Heřmanice,,lom LI 6011 20:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63592 30 15 km Dětřichov,,U mlýna LI 6015 20:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 29 16 km Dětřichov,, (stanoviště 1) LI 6015 20:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 28 20 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 20:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 27 21 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 20:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 26 23 km Nová Ves,Mlýnice, (stanoviště 4) LI 0208 20:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 24 24 km Nová Ves,,křiž. LI 0207 21:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 23 25 km Mníšek,,Novoveská LI 0208 21:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 22 25 km Mníšek,,Frýdlantská LI 0208 21:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 21 26 km Mníšek,,křiž. (stanoviště 1) LI 0208 21:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 20 27 km Mníšek,,Slovákov LI 0208 21:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 19 28 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001 21:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 18 29 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001 21:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 17 30 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001 21:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 16 30 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 21:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 15 31 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 21:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 14 32 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 21:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 13 33 km Liberec,,Letná LI 0001 21:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 12 33 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 21:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 11 34 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 21:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 10 34 km Liberec,,U Dvora LI 0001 21:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 9 35 km Liberec,,Sokolská LI 0001 21:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 8 36 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 21:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 7 36 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 21:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 6 37 km Liberec,,Babylon LI 0001 21:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 39 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 21:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 40 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 21:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 41 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 21:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 42 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 21:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 28.12.2020 do 31.12.2020