DETAIL spoje: 000669 / 1

Základní informace:

Linka: 000669IDOS
Název: Liberec-Frýdlant-Zawidów-Sulików/Zgorzelec
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 0 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 1 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 2 km Liberec,,Kavkazská LI 0001  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 3 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 5 8 km Liberec,,Stračí LI 0001  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 6 9 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 7 15 km Mníšek,,křiž. LI 0208  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 8 16 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 10 17 km Nová Ves,Mlýnice, LI 0208 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 11 19 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 12 20 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7905 15 26 km Frýdlant,Větrov,na kopci LI 6001  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 16 28 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 17 28 km Frýdlant,,Tiba LI 6001  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 18 28 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001  7:03  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 19 29 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 6001  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 20 30 km Frýdlant,,nem. LI 6001  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7893 21 31 km Frýdlant,,odb.Údolí 1.2 LI 6001  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 22 34 km Bulovka,Arnoltice, LI 6017  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3537 23 35 km Bulovka,,dol.ves LI 6018  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47427 24 36 km Bulovka,,střed LI 6018  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3539 25 36 km Bulovka,,ObÚ LI 6018  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 26 38 km Bulovka,Arnoltice, LI 6017  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26322 27 41 km Pertoltice,Dolní Pertoltice,host. LI 6005  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8215 28 44 km Habartice,,rozc.Černousy LI 6012  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8214 29 45 km Habartice,,hor.ves LI 6012  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8213 30 46 km Habartice,,st.hr. LI 6012  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58683 31 46 km Habartice,,CLO LI 6012 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58681 32 46 km Zawidów,,CLO 6051 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58678 33 47 km Zawidów,, 6051  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58677 36 49 km Wrociszów,,Górny 6051  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58676 37 50 km Wrociszów,,Dólny 6051  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58685 38 55 km Sulików,,Rynek 6052  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 59582 39 61 km Kožmin,, 6052  7:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58674 40 65 km Zgorzelec,,ul.Luzycka POM 6053  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58673 41 67 km Zgorzelec,,ul.Warszawska 6053 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58672 42 67 km Zgorzelec,,ul.Warszawska Hala Sport 6053  8:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 59581 43 68 km Zgorzelec,,ul.Kosciuszki-Pawilon 6053  8:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 59580 44 69 km Zgorzelec,,ul.Poniatowskiego 6053  8:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58671 45 70 km Zgorzelec,,ul.A.Krajowej SAD 6053  8:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2018 do 31.12.2018