DETAIL spoje: 000669 / 106

Základní informace:

Linka: 000669IDOS
Název: Liberec-Frýdlant-Zawidów-Sulików/Zgorzelec
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58671 46 0 km Zgorzelec,,ul.A.Krajowej SAD 6053 19:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 59580 45 1 km Zgorzelec,,ul.Poniatowskiego 6053 19:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 59581 44 2 km Zgorzelec,,ul.Kosciuszki-Pawilon 6053 19:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58672 43 3 km Zgorzelec,,ul.Warszawska Hala Sport 6053 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58673 42 3 km Zgorzelec,,ul.Warszawska 6053 19:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58674 41 5 km Zgorzelec,,ul.Luzycka POM 6053 19:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 59582 40 9 km Kožmin,, 6052 19:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58685 39 15 km Sulików,,Rynek 6052 20:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58676 38 20 km Wrociszów,,Dólny 6051 20:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58677 37 21 km Wrociszów,,Górny 6051 20:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58678 34 24 km Zawidów,, 6051 20:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58681 33 25 km Zawidów,,CLO 6051 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58683 32 25 km Habartice,,CLO LI 6012 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8213 31 25 km Habartice,,st.hr. LI 6012 20:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8214 30 26 km Habartice,,hor.ves LI 6012 20:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8215 29 27 km Habartice,,rozc.Černousy LI 6012 20:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26322 28 30 km Pertoltice,Dolní Pertoltice,host. LI 6005 20:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 27 32 km Bulovka,Arnoltice, (stanoviště 4) LI 6017 20:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3539 26 34 km Bulovka,,ObÚ LI 6018 20:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47427 25 34 km Bulovka,,střed LI 6018 20:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3537 24 35 km Bulovka,,dol.ves LI 6018 20:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 23 36 km Bulovka,Arnoltice, (stanoviště 1) LI 6017 20:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7893 22 39 km Frýdlant,,odb.Údolí 1.2 LI 6001 20:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 21 41 km Frýdlant,,nem. LI 6001 20:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 20 41 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 6001 20:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 19 42 km Frýdlant,,žel.st. (stanoviště 1) LI 6001 20:46 20:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 18 42 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 1) LI 6001 20:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 17 43 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001 20:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7905 16 44 km Frýdlant,Větrov,na kopci LI 6001 20:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5639 15 46 km Dětřichov,,křiž. LI 6015 21:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 14 48 km Dětřichov,, (stanoviště 1) LI 6015 21:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 13 52 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 21:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 12 52 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 21:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 11 54 km Nová Ves,Mlýnice, (stanoviště 1) LI 0208 21:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 9 56 km Mníšek,,Frýdlantská LI 0208 21:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 8 57 km Mníšek,,křiž. (stanoviště 1) LI 0208 21:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 7 62 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 21:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 6 63 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 21:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 68 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 21:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 69 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 21:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 70 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 21:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 71 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 21:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede od 24.12.2020 do 1.1.2021, od 2.4.2021 do 4.4.2021, 1.5.2021, 8.5.2021, od 4.7.2021 do 5.7.2021