DETAIL spoje: 000669 / 12

Základní informace:

Linka: 000669IDOS
Název: Liberec-Frýdlant-Zawidów-Sulików/Zgorzelec
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58685 38 0 km Sulików,,Rynek 6052  3:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58676 37 5 km Wrociszów,,Dólny 6051  4:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58677 36 6 km Wrociszów,,Górny 6051  4:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58678 33 9 km Zawidów,, 6051  4:08  4:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58681 32 10 km Zawidów,,CLO 6051 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58683 31 10 km Habartice,,CLO LI 6012 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8213 30 10 km Habartice,,st.hr. LI 6012  4:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8214 29 11 km Habartice,,hor.ves LI 6012  4:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8215 28 12 km Habartice,,rozc.Černousy LI 6012  4:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26322 27 15 km Pertoltice,Dolní Pertoltice,host. LI 6005  4:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 26 17 km Bulovka,Arnoltice, LI 6017  4:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3539 25 19 km Bulovka,,ObÚ LI 6018  4:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47427 24 19 km Bulovka,,střed LI 6018  4:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3537 23 20 km Bulovka,,dol.ves LI 6018  4:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 22 21 km Bulovka,Arnoltice, LI 6017  4:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7893 21 24 km Frýdlant,,odb.Údolí 1.2 LI 6001  4:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 20 26 km Frýdlant,,nem. LI 6001  4:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 19 26 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 6001  4:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 18 27 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001  4:41  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 17 27 km Frýdlant,,Tiba LI 6001  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 16 28 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7905 15 29 km Frýdlant,Větrov,na kopci LI 6001  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 12 36 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 11 36 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 10 38 km Nová Ves,Mlýnice, LI 0208 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 8 40 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 7 41 km Mníšek,,křiž. LI 0208  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 6 46 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 5 48 km Liberec,,Stračí LI 0001  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 53 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 54 km Liberec,,Kavkazská LI 0001  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 55 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 55 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  5:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2018 do 31.12.2018