DETAIL spoje: 000669 / 2

Základní informace:

Linka: 000669IDOS
Název: Liberec-Frýdlant-Zawidów-Sulików/Zgorzelec
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58671 45 0 km Zgorzelec,,ul.A.Krajowej SAD 6053  4:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 59580 44 1 km Zgorzelec,,ul.Poniatowskiego 6053  4:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 59581 43 2 km Zgorzelec,,ul.Kosciuszki-Pawilon 6053  4:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58672 42 3 km Zgorzelec,,ul.Warszawska Hala Sport 6053 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58673 41 3 km Zgorzelec,,ul.Warszawska 6053  4:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58674 40 5 km Zgorzelec,,ul.Luzycka POM 6053  4:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 59582 39 9 km Kožmin,, 6052  4:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58676 37 13 km Wrociszów,,Dólny 6051 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58677 36 14 km Wrociszów,,Górny 6051 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58678 33 17 km Zawidów,, 6051  4:20  4:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58681 32 18 km Zawidów,,CLO 6051 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58683 31 18 km Habartice,,CLO LI 6012 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8213 30 18 km Habartice,,st.hr. LI 6012 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8214 29 19 km Habartice,,hor.ves LI 6012 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8215 28 20 km Habartice,,rozc.Černousy LI 6012 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26322 27 23 km Pertoltice,Dolní Pertoltice,host. LI 6005 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 26 25 km Bulovka,Arnoltice, LI 6017 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 22 25 km Bulovka,Arnoltice, LI 6017 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7893 21 28 km Frýdlant,,odb.Údolí 1.2 LI 6001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 20 30 km Frýdlant,,nem. LI 6001  4:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 19 30 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 6001  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 18 31 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001  4:42  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 17 31 km Frýdlant,,Tiba LI 6001  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 16 32 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7905 15 33 km Frýdlant,Větrov,na kopci LI 6001  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 12 40 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 11 40 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 10 42 km Nová Ves,Mlýnice, LI 0208 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 8 44 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 7 45 km Mníšek,,křiž. LI 0208  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 6 50 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 5 52 km Liberec,,Stračí LI 0001  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 57 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 58 km Liberec,,Kavkazská LI 0001  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 59 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 59 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  5:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2018 do 31.12.2018