DETAIL spoje: 000669 / 3

Základní informace:

Linka: 000669IDOS
Název: Liberec-Frýdlant-Zawidów-Sulików/Zgorzelec
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 0 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 1 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 2 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 3 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 5 8 km Liberec,,Stračí LI 0001 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 6 9 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 7 15 km Mníšek,,křiž. LI 0208 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 8 16 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 10 17 km Nová Ves,Mlýnice, LI 0208 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 11 19 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 12 20 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7905 15 26 km Frýdlant,Větrov,na kopci LI 6001 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 16 28 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 17 28 km Frýdlant,,Tiba LI 6001 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 18 28 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001 15:03 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 19 29 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 6001 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 20 30 km Frýdlant,,nem. LI 6001 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7893 21 31 km Frýdlant,,odb.Údolí 1.2 LI 6001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 22 34 km Bulovka,Arnoltice, LI 6017 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 26 34 km Bulovka,Arnoltice, LI 6017 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26322 27 37 km Pertoltice,Dolní Pertoltice,host. LI 6005 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8215 28 40 km Habartice,,rozc.Černousy LI 6012 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8214 29 41 km Habartice,,hor.ves LI 6012 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8213 30 42 km Habartice,,st.hr. LI 6012 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58683 31 42 km Habartice,,CLO LI 6012 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58681 32 42 km Zawidów,,CLO 6051 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58678 33 43 km Zawidów,, 6051 15:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58677 36 45 km Wrociszów,,Górny 6051 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58676 37 46 km Wrociszów,,Dólny 6051 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58685 38 51 km Sulików,,Rynek 6052 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 59582 39 57 km Kožmin,, 6052 15:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58674 40 61 km Zgorzelec,,ul.Luzycka POM 6053 15:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58673 41 63 km Zgorzelec,,ul.Warszawska 6053 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58672 42 63 km Zgorzelec,,ul.Warszawska Hala Sport 6053 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 59581 43 64 km Zgorzelec,,ul.Kosciuszki-Pawilon 6053 15:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 59580 44 65 km Zgorzelec,,ul.Poniatowskiego 6053 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58671 45 66 km Zgorzelec,,ul.A.Krajowej SAD 6053 15:58 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2018 do 31.12.2018