DETAIL spoje: 000669 / 6

Základní informace:

Linka: 000669IDOS
Název: Liberec-Frýdlant-Zawidów-Sulików/Zgorzelec
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58671 45 0 km Zgorzelec,,ul.A.Krajowej SAD 6053 19:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 59580 44 1 km Zgorzelec,,ul.Poniatowskiego 6053 19:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 59581 43 2 km Zgorzelec,,ul.Kosciuszki-Pawilon 6053 19:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58672 42 3 km Zgorzelec,,ul.Warszawska Hala Sport 6053 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58673 41 3 km Zgorzelec,,ul.Warszawska 6053 19:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58674 40 5 km Zgorzelec,,ul.Luzycka POM 6053 19:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 59582 39 9 km Kožmin,, 6052 19:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58685 38 15 km Sulików,,Rynek 6052 20:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58676 37 20 km Wrociszów,,Dólny 6051 20:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58677 36 21 km Wrociszów,,Górny 6051 20:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58678 33 24 km Zawidów,, 6051 20:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58681 32 25 km Zawidów,,CLO 6051 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58683 31 25 km Habartice,,CLO LI 6012 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8213 30 25 km Habartice,,st.hr. LI 6012 20:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8214 29 26 km Habartice,,hor.ves LI 6012 20:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8215 28 27 km Habartice,,rozc.Černousy LI 6012 20:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26322 27 30 km Pertoltice,Dolní Pertoltice,host. LI 6005 20:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 26 32 km Bulovka,Arnoltice, LI 6017 20:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3539 25 34 km Bulovka,,ObÚ LI 6018 20:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47427 24 34 km Bulovka,,střed LI 6018 20:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3537 23 35 km Bulovka,,dol.ves LI 6018 20:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 22 36 km Bulovka,Arnoltice, LI 6017 20:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7893 21 39 km Frýdlant,,odb.Údolí 1.2 LI 6001 20:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 20 41 km Frýdlant,,nem. LI 6001 20:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 19 41 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 6001 20:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 18 42 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001 20:46 20:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 17 42 km Frýdlant,,Tiba LI 6001 20:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 16 43 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001 20:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7905 15 44 km Frýdlant,Větrov,na kopci LI 6001 20:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5639 14 46 km Dětřichov,,křiž. LI 6015 21:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5638 13 48 km Dětřichov,, LI 6015 21:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 12 52 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 21:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 11 52 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 21:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 10 54 km Nová Ves,Mlýnice, LI 0208 21:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 8 56 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208 21:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 7 57 km Mníšek,,křiž. LI 0208 21:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 6 62 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 21:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 5 64 km Liberec,,Stračí LI 0001 21:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 69 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 21:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 70 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 21:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 71 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 21:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 71 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 21:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2018 do 31.12.2018