DETAIL spoje: 670302 / 3

Základní informace:

Linka: 670302IDOS
Název: MHD Turnov: Ohrazenice-Maškova zahrada-u Karla IV.-Nemocnice-Výšinka-Ohrazenice
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24532 4 0 km Ohrazenice,,školka SM 3001  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37108 5 1 km Turnov,,II Fučíkova SM 3001  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37121 6 1 km Turnov,,odb.Přepeře SM 3001  7:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 7 1 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001  7:53  7:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49131 8 3 km Turnov,,Sobotecká SM 3001  7:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64328 9 3 km Turnov,,Maškova zahrada SM 3001  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 10 4 km Turnov,,u masny SM 3001  8:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 12 4 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001  8:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 13 4 km Turnov,,Husova SM 3001  8:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37124 14 5 km Turnov,,u Karla IV. SM 3001  8:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 15 6 km Turnov,,Husova SM 3001  8:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 16 6 km Turnov,,nemocnice SM 3001  8:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47817 17 7 km Turnov,,Mariánský hřbitov SM 3001  8:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37112 18 7 km Turnov,,lékárna SM 3001  8:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37127 19 8 km Turnov,,Výšinka SM 3001  8:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49235 20 8 km Turnov,,Granátová SM 3001  8:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49131 21 9 km Turnov,,Sobotecká SM 3001  8:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64328 22 10 km Turnov,,Maškova zahrada SM 3001  8:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 24 11 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001  8:28  8:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37121 25 12 km Turnov,,odb.Přepeře SM 3001  8:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37108 26 12 km Turnov,,II Fučíkova SM 3001  8:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24532 27 13 km Ohrazenice,,školka SM 3001  8:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,