DETAIL spoje: 670306 / 17

Základní informace:

Linka: 670306IDOS
Název: Turnov-Mašov-Kacanovy
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 1 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) SM 3001 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 2 1 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 8) SM 3001 17:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 3 2 km Turnov,,u masny SM 3001 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37116 6 4 km Turnov,,Na Kamenci SM 3001 17:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37145 7 4 km Turnov,,Kyselovsko SM 3001 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37144 8 5 km Turnov,Pelešany,rovinka SM 3001 17:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37143 9 6 km Turnov,Pelešany, SM 3001 17:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37138 10 6 km Turnov,Mašov,k Hlavatici SM 3001 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 62823 11 6 km Turnov,Mašov,u lomu SM 3001 17:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37139 12 7 km Turnov,Mašov,náves SM 3001 17:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37140 13 7 km Turnov,Mašov,odb. SM 3001 17:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37141 14 8 km Turnov,Mašov, SM 3001 17:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37110 15 8 km Turnov,,Kadeřavec SM 3001 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13619 16 10 km Kacanovy,,Hotel Králíček SM 3039 17:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13620 17 10 km Kacanovy,,Kult.dům SM 3039 17:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2018 do 31.12.2018