DETAIL spoje: 670310 / 1

Základní informace:

Linka: 670310IDOS
Název: Turnov,Terminál u žel.st.-Ohrazenice,Pyrám-Turnov,nemocnice-Bělá,Myšina-Turnov,Terminál u žel.st.-Čtveřín-Lažany-Ohrazenice,Pyrám
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 1 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) SM 3001  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37121 5 1 km Turnov,,odb.Přepeře SM 3001  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37108 6 1 km Turnov,,II Fučíkova SM 3001  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58662 7 2 km Ohrazenice,,prům.zóna SM 3001  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47532 13 3 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24530 14 4 km Ohrazenice,,náves SM 3001  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24531 15 4 km Ohrazenice,,pod hřbitovem SM 3001  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24532 16 5 km Ohrazenice,,školka SM 3001  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37108 17 5 km Turnov,,II Fučíkova SM 3001  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37121 18 5 km Turnov,,odb.Přepeře SM 3001  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 19 6 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) SM 3001  5:32  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37109 20 6 km Turnov,,II samoobsluha SM 3001  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 22 7 km Turnov,,u masny SM 3001  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 30 8 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 31 8 km Turnov,,nemocnice SM 3001  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37135 32 9 km Turnov,Hruštice, SM 3001  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37111 33 10 km Turnov,,Károvsko SM 3001  5:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21281 34 10 km Mírová p.Koz.,Bělá,Myšina SM 3001  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37122 35 11 km Turnov,,Šetřilovsko noclehárna SM 3001  5:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37124 36 12 km Turnov,,u Karla IV. SM 3001  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 37 12 km Turnov,,Husova SM 3001  5:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 38 13 km Turnov,,nemocnice SM 3001  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47817 39 13 km Turnov,,Mariánský hřbitov SM 3001  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 41 14 km Turnov,,u masny SM 3001  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 42 16 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) SM 3001  6:02  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37121 43 16 km Turnov,,odb.Přepeře SM 3001  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37108 44 17 km Turnov,,II Fučíkova SM 3001  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24532 45 17 km Ohrazenice,,školka SM 3001  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24531 46 18 km Ohrazenice,,pod hřbitovem SM 3001  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24530 47 18 km Ohrazenice,,náves SM 3001  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47532 48 19 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001  6:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,