DETAIL spoje: 670310 / 13

Základní informace:

Linka: 670310IDOS
Název: Turnov,Terminál u žel.st.-Ohrazenice,Pyrám-Turnov,nemocnice-Bělá,Myšina-Turnov,Terminál u žel.st.-Čtveřín-Lažany-Ohrazenice,Pyrám
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47532 10 0 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24533 11 0 km Ohrazenice,,u výkupny SM 3001 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57660 12 1 km Turnov,,U Benešů SM 3001 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 18 2 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) SM 3001 14:29 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37109 19 2 km Turnov,,II samoobsluha SM 3001 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 21 3 km Turnov,,u masny SM 3001 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 29 4 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 30 5 km Turnov,,nemocnice SM 3001 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37135 31 5 km Turnov,Hruštice, SM 3001 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37111 32 6 km Turnov,,Károvsko SM 3001 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21281 33 6 km Mírová p.Koz.,Bělá,Myšina SM 3001 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37122 34 7 km Turnov,,Šetřilovsko noclehárna SM 3001 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37124 35 8 km Turnov,,u Karla IV. SM 3001 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 36 8 km Turnov,,Husova SM 3001 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 37 9 km Turnov,,nemocnice SM 3001 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47817 38 10 km Turnov,,Mariánský hřbitov SM 3001 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 40 10 km Turnov,,u masny SM 3001 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 41 12 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) SM 3001 14:59 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57660 42 12 km Turnov,,U Benešů SM 3001 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37117 43 13 km Turnov,,Na Krbech SM 3001 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24533 44 13 km Ohrazenice,,u výkupny SM 3001 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47532 45 13 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001 15:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,