DETAIL spoje: 670310 / 21

Základní informace:

Linka: 670310IDOS
Název: Turnov,Terminál u žel.st.-Ohrazenice,Pyrám-Turnov,nemocnice-Bělá,Myšina-Turnov,Terminál u žel.st.-Čtveřín-Lažany-Ohrazenice,Pyrám
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37106 21 0 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 3001  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 30 1 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 31 2 km Turnov,,nemocnice SM 3001  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37135 32 2 km Turnov,Hruštice, SM 3001  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37111 33 3 km Turnov,,Károvsko SM 3001  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21281 34 3 km Mírová p.Koz.,Bělá,Myšina SM 3001  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37122 35 4 km Turnov,,Šetřilovsko noclehárna SM 3001  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37124 36 5 km Turnov,,u Karla IV. SM 3001  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 37 6 km Turnov,,Husova SM 3001  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 38 6 km Turnov,,nemocnice SM 3001  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47817 39 7 km Turnov,,Mariánský hřbitov SM 3001  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 41 7 km Turnov,,u masny SM 3001  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 42 9 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) SM 3001  5:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,