DETAIL spoje: 670310 / 23

Základní informace:

Linka: 670310IDOS
Název: Turnov,Terminál u žel.st.-Ohrazenice,Pyrám-Turnov,nemocnice-Bělá,Myšina-Turnov,Terminál u žel.st.-Čtveřín-Lažany-Ohrazenice,Pyrám
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47532 13 0 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001  8:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24530 14 1 km Ohrazenice,,náves SM 3001  8:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24531 15 1 km Ohrazenice,,pod hřbitovem SM 3001  8:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24532 16 2 km Ohrazenice,,školka SM 3001  8:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37108 17 2 km Turnov,,II Fučíkova SM 3001  8:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37121 18 2 km Turnov,,odb.Přepeře SM 3001  8:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 19 3 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) SM 3001  8:29  8:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37109 20 3 km Turnov,,II samoobsluha SM 3001  8:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 22 5 km Turnov,,u masny SM 3001  8:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 30 5 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001  8:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 31 6 km Turnov,,nemocnice SM 3001  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 40 7 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 3001  8:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,