DETAIL spoje: 670310 / 3

Základní informace:

Linka: 670310IDOS
Název: Turnov,Terminál u žel.st.-Ohrazenice,Pyrám-Turnov,nemocnice-Bělá,Myšina-Turnov,Terminál u žel.st.-Čtveřín-Lažany-Ohrazenice,Pyrám
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47532 13 0 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24530 14 1 km Ohrazenice,,náves SM 3001  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24531 15 1 km Ohrazenice,,pod hřbitovem SM 3001  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24532 16 2 km Ohrazenice,,školka SM 3001  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37108 17 2 km Turnov,,II Fučíkova SM 3001  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37121 18 2 km Turnov,,odb.Přepeře SM 3001  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 19 3 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) SM 3001  6:26  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37109 20 3 km Turnov,,II samoobsluha SM 3001  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 22 4 km Turnov,,u masny SM 3001  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 30 5 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 31 5 km Turnov,,nemocnice SM 3001  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37135 32 6 km Turnov,Hruštice, SM 3001  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37111 33 7 km Turnov,,Károvsko SM 3001  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21281 34 7 km Mírová p.Koz.,Bělá,Myšina SM 3001  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37122 35 8 km Turnov,,Šetřilovsko noclehárna SM 3001  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37124 36 9 km Turnov,,u Karla IV. SM 3001  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 37 9 km Turnov,,Husova SM 3001  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 38 10 km Turnov,,nemocnice SM 3001  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47817 39 11 km Turnov,,Mariánský hřbitov SM 3001  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 41 11 km Turnov,,u masny SM 3001  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 42 13 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) SM 3001  6:56  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37121 43 13 km Turnov,,odb.Přepeře SM 3001  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37108 44 14 km Turnov,,II Fučíkova SM 3001  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24532 45 14 km Ohrazenice,,školka SM 3001  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24531 46 15 km Ohrazenice,,pod hřbitovem SM 3001  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24530 47 15 km Ohrazenice,,náves SM 3001  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47532 48 16 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001  7:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,