DETAIL spoje: 670310 / 35

Základní informace:

Linka: 670310IDOS
Název: Turnov,Terminál u žel.st.-Ohrazenice,Pyrám-Turnov,nemocnice-Bělá,Myšina-Turnov,Terminál u žel.st.-Čtveřín-Lažany-Ohrazenice,Pyrám
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 19 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) SM 3001  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37109 20 0 km Turnov,,II samoobsluha SM 3001  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 21 1 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 3001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 23 2 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 24 2 km Turnov,,Husova SM 3001  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37124 25 3 km Turnov,,u Karla IV. SM 3001  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37122 26 3 km Turnov,,Šetřilovsko noclehárna SM 3001  7:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21281 27 4 km Mírová p.Koz.,Bělá,Myšina SM 3001  7:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37111 28 5 km Turnov,,Károvsko SM 3001  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37135 29 5 km Turnov,Hruštice, SM 3001  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 31 6 km Turnov,,nemocnice SM 3001  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 40 7 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 3001  7:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019