DETAIL spoje: 670311 / 18

Základní informace:

Linka: 670311IDOS
Název: Čtveřín-Turnov-Daliměřice-Malý Rohozec-Bukovina
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51247 36 0 km Turnov,Bukovina, SM 3002 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51246 35 1 km Turnov,Kobylka, SM 3002 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37132 34 1 km Turnov,Dolánky,Bukovina rozc. SM 3002 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37133 33 2 km Turnov,Dolánky,Vápeník SM 3001 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 26 4 km Turnov,Hrubý Rohozec, SM 3001 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51243 25 4 km Turnov,Daliměřice,školka SM 3001 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51244 24 5 km Turnov,Daliměřice,has.zbroj. SM 3001 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51704 23 5 km Turnov,,Pekařova SM 3001 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37109 21 6 km Turnov,,II samoobsluha SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 20 6 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) SM 3001 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37109 18 6 km Turnov,,II samoobsluha SM 3001 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37127 17 8 km Turnov,,Výšinka SM 3001 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49235 16 8 km Turnov,,Granátová SM 3001 15:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 14 9 km Turnov,,u masny SM 3001 15:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 13 10 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 9 10 km Turnov,,nemocnice SM 3001 15:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,