DETAIL spoje: 670311 / 4

Základní informace:

Linka: 670311IDOS
Název: Čtveřín-Turnov-Daliměřice-Malý Rohozec-Bukovina
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51247 36 0 km Turnov,Bukovina, SM 3002  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51246 35 1 km Turnov,Kobylka, SM 3002  6:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37132 34 1 km Turnov,Dolánky,Bukovina rozc. SM 3002  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37133 33 2 km Turnov,Dolánky,Vápeník SM 3001  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53569 32 3 km Turnov,,Vesecko hl.sil. SM 3001  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37137 30 4 km Turnov,Malý Rohozec,pivovar SM 3001  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52326 29 4 km Turnov,Malý Rohozec,sokolovna SM 3001  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51245 28 4 km Turnov,Malý Rohozec,prodejna SM 3001  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52325 27 5 km Turnov,Malý Rohozec,Kolonie SM 3001  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 26 6 km Turnov,Hrubý Rohozec, SM 3001  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51243 25 7 km Turnov,Daliměřice,školka SM 3001  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51244 24 7 km Turnov,Daliměřice,has.zbroj. SM 3001  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51704 23 8 km Turnov,,Pekařova SM 3001  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37109 21 8 km Turnov,,II samoobsluha SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 20 9 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) SM 3001  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37109 18 9 km Turnov,,II samoobsluha SM 3001  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37127 17 11 km Turnov,,Výšinka SM 3001  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49235 16 11 km Turnov,,Granátová SM 3001  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 14 12 km Turnov,,u masny SM 3001  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 13 12 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 9 13 km Turnov,,nemocnice SM 3001  6:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,